صفحه اصلی اخبار حوادث مرگ يک مأمور انتظامی به خاطر آلودگی هوای تهران

مرگ يک مأمور انتظامی به خاطر آلودگی هوای تهران

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

مرگ يک مأمور انتظامی به خاطر آلودگی هوای تهران , حوادث

جزئیات مرگ يک مأمور انتظامی به خاطر آلودگی هوای تهران

این روزها  آلودگی سنگین هواکه مدتی است شهرهای بزرگ کشور نظیر تهران را در خود فرو برده، شدت بیشتری گرفته و مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده است.حجم گسترده آلاینده های هوا سبب بروز بیماریهای تنفسی و قلبی ریوی در بین مردم شده و این آلودگی هوای شدید منجر به تعطیلی چند روزه مدارس تهران شد .
اما اینها تنها گوشه ای از فاجعه آلودگی شدید هوای تهران است.به گزارش آریاهوم با شدت گرفتن موج آلودگی در تهران و کلانشهرهای ایران خبر ناگواری حاکی از این است که دامنه این آلودگی گریبانگیر یک مامور انتظامی هم شده است. آلودگی هوا به مرگ یک مامور راهنمایی و رانندگی تهران را رقم زد.این مامور وظیفه هنگام خدمت دچار ایست قلبی شده است
بنا بر گزارشها یک مامور راهنمایی و رانندگی که در منطقه ۱۰ مشغول انجام ماموریت بوده، در محل کار دچار ایست قلبی شده و به بیمارستان منتقل می شود اما تلاش های پزشکان برای نجات جان وی نتیجه نمی دهد. مامور یاد شده سابقه بیماری قلبی داشته است.
رئيس پليس راهور پايتخت با تاييد خبر مرگ يکي از پرسنل راهور بر اثر ايست قلبي، به سابقه بيماري ريوي وي اشاره کرد و گفت: با توجه به تاثير آلودگي هوا،‌ نمي‌توان ارتباط مستقيمي ميان اين حادثه دردناک و آلودگي هوا، پيش از انجام اقدامات کارشناسي عنوان کرد.

مرگ يک مأمور انتظامی به خاطر آلودگی هوای تهران , حوادث

سردار حسيني در واکنش به انتشار خبر مرگ يکي از مأموران پليس راهور پايتخت در منطقه ۱۰ به دليل ايست قلبي و مرتبط بودن مرگ وي با آلودگي هوا، اظهار داشت:‌ متأسفانه اين اتفاق ناگوار چند روز پيش به وقوع پيوست و اين در حالي بود که وي پيش از اين سابقه ناراحتي ريوي داشته است.

وي با بيان اينکه مرتبط بودن اين حادثه ناگوار با آلودگي هواي پايتخت نيازمند بررسي کارشناسي است، گفت: گرچه شغل همکاران ما در سطح معابر پايتخت آسيب‌هاي خاصي را به همراه دارد ولي با توجه به تاثير آلودگي هوا در مرگ وي،‌ نمي‌توان ارتباط مستقيمي ميان اين حادثه دردناک و آلودگي هوا، پيش از انجام اقدامات کارشناسي عنوان کرد.
رئيس پليس راهور پايتخت در پاسخ به اين سوال که پليس، براي کم‌اثر کردن تاثيرات آلودگي هوا بر مأموران پليس راهور که همواره در سطح معابر و در معرض آلاينده‌هاي هوا قرار دارند، افزود: ما همچون گذشته، توزيع ماسک و توزيع روزانه يک وعده شير براي تمامي پرسنل پليس راهور پايتخت از جمله مواردي است که به منظور کم اثر کردن تأثيرات آلودگي هوا انجام مي‌شود.
حسيني خاطرنشان کرد: علاوه بر اين موارد، پليس راهور تهران بزرگ به منظور ارتقاي سلامت جسماني پرسنل خود، هفته‌اي يک بار تمرينات ورزشي از جمله کوه‌پيمايي را در دستور کار خود قرار داده است.

  • شناسایی سازنده کيليپ های دروغين عليه ناجا

    شناسایی سازنده کيليپ های دروغين عليه ناجا

    خبرگزاری ایسنا: رئيس پليس سايبري کشور ضمن هشدار جدي به شايعه سازان فضاي مجازي از شناسايي س…
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار

دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام یار Download New Song By Hamid Hiraad Called Yar دانلود…