صفحه اصلی ورزش اخبار ورزشی آخرین وضعیت پورحیدری در بیمارستان

آخرین وضعیت پورحیدری در بیمارستان

0 خواندن ثانیه
۰
0
3

آخرین وضعیت پورحیدری در بیمارستان , اخبار ورزشی

آخرین وضعیت پورحیدری در بیمارستان

از بستری شدن منصور پورحیدری سرپرست تیم فوتبال استقلال  در بیمارستان ایرانمهر دو هفته ای میگذرد و در حالیکه قرار بود کمیسیون ویزه ای برای بررسی حال وی تشکیل شود به دلایلی این کمیسیون پزشکی تعویق افتاد . به گزارش پارسناز حاضر نشدن يکي از عکس‌هاي پزشکي منصور پورحيدري کميسيون پزشکي اين پيشکسوت فوتبال را به تعويق انداخت.

منصور پورحيدري سرپرست تيم فوتبال استقلال از چهارشنبه دو هفته پيش در بيمارستان بستري شده است و معالجات پزشکان روي وي ادامه دارد.
قرار است در کمیسیون پزشکی در مورد لکه ی موجود در ریه آقای منصور پورحیدری تصمیم گرفته شود.آخرين خبر از احوال منصور پورحيدري اين ست که کميسيون پزشکي اين پيشکسوت فوتبال براي تشخيص نهايي پزشکان يک روز به تعويق افتاد.

دليل اين تاخير اين است که يکي از عکس‌ها هماهنگ شده بود پس از جابه جايي در بيمارستان امام خميني(ره) گرفته شود و صبح به دست پزشکان معالج پورحيدري برسد اما اين عکس دیرتر به دست پزشکان رسیده و در نتیجه کمیسیون پزشکی تعویق افتاد.

آخرین وضعیت پورحیدری در بیمارستان , اخبار ورزشی

حال عمومي منصور پورحيدري خوب است و شرايط اين پيشکسوت بهتر از روزهاي قبل است. کميسيون پزشکي قرار است پس از بررسي همه عکس ها تصميم بگيرد که آيا با دارو لکه درون ريه پورحيدري را دفع کنند يا اين کار را با جراحي انجام دهند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 17 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …