صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی زن مشهور قمی در فضای مجازی کیست؟ + عکس

زن مشهور قمی در فضای مجازی کیست؟ + عکس

0 خواندن ثانیه
۰
0
3

زن مشهور قمی در فضای مجازی کیست؟ + عکس , جالب و خواندنی

زن مشهور قمی

« آریاهوم »: نامش را «امپراطور کوزکو» گذاشت و در میان انواع کلیپ های تصویری رایج در فضای دلقک بازی مجازی! توانست طرفداران خاص خود را پیدا کند. زنی که خود را «قمی» نامیده و عنوانش را برگرفته از شهری تاریخی در «جنوب شرقی پرو» می داند که «یکی از عجایب هفت گانه» است؛ عجایبی که شاید در کلیپ های ساخته شده توسط «زن مشهور فضای مجازی» برگرفته از اخلاقیاتی ناگوار نزد جامعه چون «حسادت»، «از خود راضی بودن» و «بد دهنی» باشد!

سرویس تلویزیون «آینه نیوز»: نامش را «امپراطور کوزکو» گذاشت و در میان انواع کلیپ های تصویری رایج در فضای دلقک بازی مجازی! توانست طرفداران خاص خود را پیدا کند. زنی که خود را «قمی» نامیده و عنوانش را برگرفته از شهری تاریخی در «جنوب شرقی پرو» می داند که «یکی از عجایب هفت گانه» است؛ عجایبی که شاید در کلیپ های ساخته شده توسط «زن مشهور فضای مجازی» برگرفته از اخلاقیاتی ناگوار نزد جامعه چون «حسادت»، «از خود راضی بودن» و «بد دهنی» باشد!

حالا این زن مشهور که با چهره ای نامشخص و با پوشاندن چهره اش با چادر اقدام به نمایش استندآپ کمدی در فضای مجازی می کرد، تصویری از حضورش در برنامه «خنداننده شو» و یا همان استندآپ کمدی معروف برنامه «خندوانه» را در کانال تلگرام معروف و پُربیننده اش نمایان ساخته است. دختری جوان که دیگر در پی نمایش توانایی های طنزپردازی خود در مسیری درست است و وارد مسابقه ای شده که در قسمت پیشین با حضور چهره های آشنای تلویزیون حسلبی داغ بود. اما نام واقعی این زن مشهوری قمی چیست که پیشتر با پایگاه خبری اجتماعی ورزشی «طرفداری» همکاری می کرد.

نامش برای اولین بار مطرح می شود؛ «سیده زینب موسوی» نام دارد. طراح وب بوده و در قم زندگی می کند اما قمی نیست و از لهجه معروف مردمان این شهر برای اجرای استندآپ کمدی استفاده می کند.

این اولین تصویر از «امپراتور کوزکو»(سیده زینب موسوی) است؛ در برنامه «خنداننده شو»

زن مشهور قمی در فضای مجازی کیست؟ + عکس , جالب و خواندنی

 «امپراتور کوزکو» در فضای متفاوت مجازی در کشورمان حسابی طرفدار دارد و شناخته شده است حتی اگر نام و هویت و چهره و حتی جنسیتش را کسی تا به حال نداند و این تفاوت مسلم فضای مجازی با زندگی واقعی است و خودش از این شرایط رضایت دارد. این دختر که می توان او را «مطرح ترین زن استندآپ کمدی در ایران» نامید، درباره فعالیت خود می گوید: «پارسال که دنبال کار میگشتم تو توییتر نوشتم: من طراح وب و چرت و پرت نویس خوبی ام متاسفانه واسه دومی بهم پول نمیدن و بدتر اینکه تو دومی از اولی بهترم. من یه دختر معمولی ام که آرزو داشت از استعدادی که داره استفاده کنه و بالاخره راهشو پیدا کرد.»

جالب این که «سیده زینب موسوی» و یا همان «امپراتور کوزکو»ی معروف خود را آدمی منزوی می داند و درباره شروع فعالیتش در فضای استندآپ کمدی می گوید: «اولش به کسی نگفتم که دارم همچین کاری میکنم. ولی بعد دو سه تا کلیپ نشون خواهرام دادم کارامو و اونا خوششون اومد ولی فکر میکردن به جایی نمیرسم. بعدش نشون مامان بابام دادم اوناهم برخوردش مشابه بود. این وسط یک دوست بسیار عزیزی بود که خیلی خیلی تشویقم میکرد، ویدیوهامو براش می فرستادم قبل ارسال و یه جوری تعریف میکرد که فکر میکردم واقعا خیلی خوبه». زن مشهور قمی در فضای مجازی کیست؟ + عکس , جالب و خواندنی

 حالا باید منتظر پخش برنامه «خنداننده شو» از شبکه نسیم باشیم و اجرای «امپراتور کوزکو» که در فضای مجازی از فضای واقعی بسیار بیشتر طرفدار دارد و برای خود امپراتوری است! او در آن فضا به راحتی با همه چیز و همه کس شوخی می کرد و دامنه فعالیت هایش از «فوتبال» تا «سیاست» گسترده بود و باید دید در فضای متفاوت تلویزیون چگونه می تواند توانایی هایش را نشان دهد. این دختر که در کانال تبلیغاتی خود به هوادارانش قول داده بود که هر روز یک تصویر طنازانه از اجرایش بگذارد، اجراهای موفق «استندآپ» هم داشته و به خصوص تسلطش بر «فوتبال» قابل توجه است؛ چنان که در آخرین پست صفحه اش پیشاپیش قهرمانی «رئال مادرید» در «لیگ قهرمانان اروپا» را به تک تک بازیکنانش با لحن و شیوه خاص خود تبریک گفت و در نیمه های شب طی بیانیه ای! از مردم خواست که برای شادی تیم مورد علاقه اش به خیابان ها بیایند و این که «آیا زیدان به اندازه روحانی ارزش ندارد»!

«امپراتور کوزکو» که در انتخابات اخیر هم فضای برنامه های طنازانه خود را دنبال کرد و در حرکتی نمادین به همراه «جواد»؛ پسر دلبندش اقدام به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری کرده بود! در سری جدید استندآپ کمدی برنامه «خندوانه» با داوری و هدایت «شقایق دهقان» در حال اجرا است و این برنامه های ضبط شده در آینده از تلویزیون پخش خواهد شد و باید دید شرایط آینده با شناسایی چهره اش چگونه برایش رقم می خورد.

زن مشهور قمی در فضای مجازی کیست

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …