صفحه اصلی مجله موفقیت فال موفقیت فال موفقیت نیمه دوم خرداد ماه ۹۶

فال موفقیت نیمه دوم خرداد ماه ۹۶

2 خواندن ثانیه
۰
0
8

فال موفقیت نیمه دوم خرداد ماه ۹۶فال موفقیت نیمه دوم خرداد ماه 96 , فال موفقیت

فروردین

 اول سال کمی برنامه هایت به هم ریخته است، اما تا ماه آینده، بسیاری از آنها سر و سامان میگیرند. بهترین راه برای غلبه بر ناراحتی ها، حفظ آرامش  است وتو با ورزشی کردن میتوانی به آن برسی. امسال بهتر است فضای بیشتری برای رشد به خودت بدهی. به جای عقب کشیدن در مورد مسائلی، سعی کن انرژی خودت را برای ادامه مسیر صرف کنی، همواره خودت تصمیم بگیر و در کارهایت جدی باش. بعضی وقت هاسکوت خوب است ولی گاهی نباید سکوت کرد و بهتر است حرف دلت را بزنی- همیشه مشورت کن، مخصوصا با شریک زندگی ات، تا هیچ سوءتفاهمی بینتا ن پیش نیاید. با گفتگو میتوانی راههای بهتری را برای حل مسائل پیداکتی۔ محدودیت ھا را  کنار  بگذار  و زندگی را سخت نگیر تا آسایش بیشتری به دست آوری: میتوانی در این راه از خانواده ات کمک بگیری. زاویه دیدت را تغییریده تا فرصتهای جدیدی پیش رویت قرار گیرد. در تصمیم گیری عجول نباش و با فکر عمل کن. ایده های جدیدی به ذهنیت میرسد که در نگاه اولی بسیار جذابتد، اما اول تحقیق کن و بعد از مشورت، عمل کن.

اردیبهشت

امسال بالاخره پروژه های که مدتها قبل آغاز کرده بودی، به نتیجه میرسد. سعی کن پرحرفی را کنار بگذاری و بیشتر گوش بدهی. آخر هفته ات را در کنار خانواده بگذران و لحظات خوشی را یا آنها تجربه کن. اگر چیزی را گم کرده ای، به زودی آن را پیدا میکنی برای مجردها شانس ازدواج وجود دارد و فقط باید قدمهای اولیه آن را بردارند. برای متاهل ها هم امسال سالی است که بیشتر اوقات خود را در خانه و همراه یا خانواده سپری می کنند. خالص بودن در هر راهی که هستی و نزدیکی به خدا، کلید موفقیت است. برای بهبود کاری یا تحصیلی و حتی عاطفی، به دنبال راه های نو و خلاقانه باشی. عاشق جلب توجه کردن هستی( فقط باید از آدمهای منفی فاصله بگیری . اکنون زمان گرفتن جواب سوال هایی است که مدت ها منتظر شنیدن آنها بودی، نسبت به اطرافیانت خوش بین باش تا در آرامش زندگی کنی. مدتی است که کمی نگران به نظر می رسی؛ تلاش هایت را ادامه بده و مابقی را به خداوند بسپار  به زودی هر مانعی که بر سر راهت قرار دارد، با کمک شخصی که دوستت دارد، برداشته میشود.

خرداد

افکاری در ذهنیت میگذرد که باید اول راجع به آنها مشورت کنی و بعد وارد عمل بشوی. مرزهای خودت و دیگران رایشناس و به آنها احترام بگذار امسال، سال عمل است؛ به ندای قلبت گوش بده و با برنامه ریزی صحیح بر سر قول و قرارهایت بمان. هرکاری را با نام و یاد خداوند شروع کن. اگر به جایی دعوت شدی، حتما برو؛ چون نکات مثبتی برایت خواهد داشت. مراقب حرفهایی که میزنی، باشیتا خاطر کسی را نیازاری . همانطور که دوست نداری کسی راجع به تو حرف بزند، از خودت شروع کن و پشت سر کسی حرف نزن . با دقت و تعصبی که در کارهایت از خودت نشان میدهی، همیشه در قلب اطرافیانت جای داری. نسبت به مسائل عاطفی دقت بیشتری داشته باش. روزهایی پر از عشق و شادی در انتظارت است و این ماه برایت پر از اتفاقات خوش، پیشرفت و موفقیت خواهد بود. فرصتهای زیادی برای بالابردن توانایی هایت در اختیار داری. از زمانت بهترین استفاده را بکن. و بکوش با یک برنامه درست، بتوانی بیشترین بهره را از موقعیت هایت ببری.

تیر

اگر از تحصیل عقب افتاده ای، زمان حاضر شدن دوباره سر کلاس های آموزشی فرارسیده است. سعی کن امسال برای افزایش مهارتها و دانش خود تلاش کنی به زودی نتیجه مثبت یادگیری این مهارت ها را در زندگی ات خواهی دید. تا اواخر تابستان، فرصتهای زیادی در محیط کار و زندگی شخصی ات فراهم میشود. که باید از این فرصتها استفاده کنی تا فردایی روشن را تجربه کنیی زندگی را ساده بگیر و خودت را به عذاب نینداز و سعی کن همیشه خندان باشی و لذت ببری. به زودی باید برای مسئله مهمی تصمیم گیری کنید محتاط باشی و با افراد با تجربه مشورت کن. به پدر و مادرت نهایت احترام را بگذار و تا میتوانی به آن ها خدمت کن. امسال رابطه عاطفی آرامی را تجربه میکنی. این هفته کمی استرس به سراغت میآید؛ ورزشی کردن را فراموش نکن و استراحت کاملی داشته باشی. اگر می خواهی در مورد موضوعی تحقیقی کنی، تمام مراحلش را خودت انجامیده و کار را به دیگران مسپار . هیچگاه از شکست ها در زندگی واهمه نداشته باش و از آنها فرصتهای جدیدی در زندگی خود بساز؛ زیرا شکست بخشی از زندگی است.

مرداد

به جای انتخاب راههای پر پیچ وخم ، از راههای ساده تری استفاده کن، سعی کن مسائل را بزرگتر از آنی که هست، جلوه ندهی تا راحتتر با آنها کنار بیایی. باید تمام سعی و تلاشت را برای رسیدن به اهدافت بکنی تا احتمالی موفقیت بیشتر شود. وقتی کارهایت آن طور که میخواهی، پیش نمیرود و فکر میکنی به تنهایی قادر به درست کردن اوضاع نیستی:؛ پس از خانواده ات کمک بگیر  از پیش داوری کردن بپرهیز  افراد زیادی در زندگی به تو کمک می کنند و پشت و پناهت هستند؛ پس به دلیل حضور آن ها، شاکر خداوند باش و همیشه از بزرگی اش یاد کن. میتوانی برای تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی کنی و از بودن با عزیزانت لذت ببری. کمک کردن به زیردستان و مستمندان را از یاد نبر و سعی کن هر مقدار که شده، انفاق کنی، به سلامتیا ت بیشتر بها بده و تا میتوانی برای ارتقای آن بکوش. اگر احساسی میکنی سرحالی نیستی و زندگی برایت یکنواخت شده است، یا سفری کوتاه داشته باش و یا سعی کن تغییری، هرچند ناچیز، داشته باشی و اجازه نده افکار و اتفاقات منفی، روح و جسمت را کسلی کنند.

شهریور

بهترین زمان است تا با کسی که دوستش داری، قراری بگذاری و حرفهای دلت را به او بزنی، برای روز و هفته و ماهت برنامه ای بنویس؛ شاید مسائلی پیش بیاید که نتوانی آنها را به موقع انجام بدهی، اما نگران نباش، چون با کمی تاخیر موفق می شوی. اگر احساسی بیماری یا خستگی میکنی، بهتر است به پزشک مراجعه کنی و از این حالت در بیایی. برای انجام کاری، نگران هستی، ولی بدان که با صبرو شکیبایی به نتیجه ای که میخواهی، میرسی، به تو پیشنهادی می شود که باید با خوشی بینی پیش بروی و دست از منفی بافی برداری، نسبت به دیگران مهربان تر باش و فراموشی نکن که از محبت خارها گلی می شود. خوشبینی چیز خوبی است، اما انسان عاقل باید واقعیت ها را هم در نظر بگیرد. کاری را که انجام میدهی، آسان نگیر و بر تمام مراحل انجام آن تمرکز داشته باش، در مورد شغلت احساسی نگرانی میکنی، اما استرسی را کناربگذار و تلاشت را بیشتر کن؛ زندگی در حالی تغییر است و این تغییرات مثبت برای تو و خانواده ات عالی است.

فال موفقیت نیمه دوم خرداد ماه ۹۶

مهر

امسال بهترین فرصت است تا ارتباطات را با همکاران و آشنایانت گسترش بدهی. تا میتوانی با دیگران گفتگو کن و تبادل اطلاعات را فراموش نکن. همیشه هردو روی سکه را در نظر بگیر و یک طرفه به قاضی نرو. اگر بخواهی به تنهایی تصمیم بگیری، شاید توانایی انتخاب و اراده لازم را برای عمل کردن نداشته باشی. در این ماه کنترل امور کمی برایت مشکل خواهد بود؛ اما تو ثابت قدم باش و از این شاخه به آن شاخه نپر با کمی جستوجو و سوال کردن میتوانی به اطلاعاتی که میخواهی، برسی. شب ها زودتر بخواب تا روزت را با انرژی بیشتری شروع کنی، زود از کوره در نرو و بر اعصابت مسلط باش، به زودی رابطه جدیدی را آغاز خواهی کرد که به خوبی پیشی خواهد رفت. در بعضی کارهایت با مخالفت هایی رو به رو می شوی؛ اما نگران نباش، چون این مخالفت ها باعث رشد تو خواهند شد. شخصیت منحصر به فردی داری که دیگران را جذب میکند؛ پس از این خصوصیت برای ارتباط بهتر با دیگران استفاده کن . گاهی باید گذشت کنی و از خطاهای دیگران بگذری تا بتوانی با آرامش بیشتری روزهایت را بگذرانی.

آبان

 خودت را به امواج زندگی بسپار و بگذار روزگار تو را به جایی که میخواهد، ببرد. آينده روشنی در انتظارتوست با  احترامی که به اطرافیانت می گذاری، میتوانی در قلبی دیگران جا داشته باشی ورزش کردن به هرشکلی مهم است؛ چون به سلامتی جسم  و روحت کمک زیادی میکند. در کارهای گروهی شرکت کن در ارتباط با دیگران و مخصوصا خانواده ات لذت ببر مراقب باش دیگران روی اعصابت تاتیر  نگذارند: زیرا کارهای زیادی داری که باید روی  آن ها تمرکز داشته باشی. اگر شرایط برای یک معامله سودمند برایت پیش آمد، هنگام انجام دادن معامله با شخص باتجربه ای مشورت کن تا ضرر نکنی و پشیمان نشوی. امسال باید تنبلی را کنار بگذاری و بیشتر فعالیت داشته باشی، اگر محصل هستی، از همه فرصت هایت نهایت استفاده را بکن، فراموش نکن به زودی امتحانات شروع می شود و باید نتیجه یک سال درس خواندن را ببینی، اگر مسائلی به وجود آمده که خاطرت را مکدر کرده، بهتر است با یک مشاور یا دوست باتجربه صحبت کرده و راه حلی برای آن پیدا کنی.

آذر

برای کارهایی که می کنی، دچار تردید و ابهام نشو و همواره تمرکز داشته باش. کتاب هایی را مطالعه کن که اعتماد به نفست را بالاتر میبرند. اگر دوستانت به تو متذکر می شوند که باید بعضی عادت هایت را کناربگذاری، حرفشان را بپذیرو با روی باز  برای ترک عادات بدت اقدام کن، علم و آگاهی خودت را بالا ببر تا در زندگی کم نیاوری. غذاهای انرژی زا مصرف کن تا حالی و حوصله ات بیشتر شود. افکار قدیمی را کناربگذار و راه ها و ایده های جدید را امتحان کن . دعا کردن را فراموشی نکن؛ بعضی وقتها تنبلی میکنی و به وظایف دینی ات توجه نمیکنی. این ماه انرژی زیادی به دست می آوری و قادر به هرکاری خواهی بود. با دوستان جدیدت رابطه نزدیکتری را به وجود بیاور تا زندگی ات چهره زیباتری به خودش بگیرد. اگر فرزند داری، رویاهایی را که برای فرزندانست در سر می پرورانی، کنار بگذار و به ان ها کمک کن تا به ارزوهایی که خودشان در سردارند، برسند. اهلی ریسک کردن هستی، پس با توکلی بر خدا، دل را به دریا بزن و تصمیماتت را برمبنای قضاوت  درست، بگیر و مطمئن باش که موفق خواهی شد.

 دی

طراوت فصل بهار را در زندگی ات حسی می کنی؛ همیشه قلبی به لطافت گلی و روحی به بلندای آسمان و دلی پر از مهر داری و با خوش رویی ات، زندگی اطرافیانت را هم درخشان می کنی؛ این روحیه را حفظ کن. زندگی پر از پستی و بلندی است و هرکسی، مسائل و مشکلات خودش را دارد. برای حل آنها اولویت بندی کن و ابتدا به مهمترینشان بپرداز هنوز سالیان زیادی را در پیش روداری، پس از همین امروز باید به فکر فردا باشی و توشه ای برای دنیا و آخرتت مهیا کنی، با مشورت با افراد باتجربه، برای آینده ات برنامه ریزی کن، درمیان اطرافیانت آدمهای چرب زبان و متملق وجود دارند؛ پس با تعریف های آنها، مغرور نشو و سعی کن با ایشان با درایت برخورد کنی، گاهی باید برای شناختن دوست از دشمن، اطرافیانت را امتحان کنی و ببینی آنها تا کجا از تو حمایت میکنند. در کارهایت توکل برخدا داشته باش و مطمئن باش که گره از کارهایت بازمی شود؛ پس صبوری را فراموش نکن. به سلامتی ات بیشتر توجه کن.

بهمن

تولدت مبارک. شاید ما امروز چیزی را بخواهیم، اما خداوند برای ما چیز بهتری را درنظرداشته باشد؛ پس به او اعتماد داشته باش و صبوری پیشه کن … به دنبال عملی کردن ایده هایت باش و روی پای خودت بایست؛ به زودی پیروزی با توست . سعی کن با افراد مثبت هم نشینی کنی و به سختان آنها توجه کامل داشته باشی، سالی را که شروع کردها ی، یکی از بهترین سال های زندگیات خواهد بود. چراکه همدلی های زیادی را در دوروبرت احساس میکنی و روزهای خوشی را با خانواده ات خواهی گذراند. سعی کن از همین حالا برای کارهایی که شروع کرده ای و برنامه هایی که در سر داری، تلاش بیشتری به خرج بدهی تا به مراحل بالاتر و موفقیت های بیشتری برسی، بدان که مشورت کردن لازم است، اما اگر در مورد برنامه هایت به نتیجه رسیده ای، با اعتماد به نفس کافی وارد عمل شو. تشویقی در انتظارت است که لایقش هستی. در این ماه به خانه و خانواده انت اهمیت بیشتری بده و از زندگی و تک تک لحظات آن به بهترین نحو استفاده کن. شک و تردید را کنار بگذار و سعی کن با اطرافیانت، با اعتماد ویکدلی برخورد کنی تا از مزایای زندگی زیر چتراعتماد، بهره مند شوی.

اسفند

این ماه، برایت ماه متفاوتی است و قرار است در مورد مسئله مهمی با دیگران به بحث و گفتوگو بنشینی، در برخورد با بعضی مسائلی باید عواطف را کناربگذاری و بیشتر با عقلی و منطق جلو بروی، سعی کن با واقعیت روبه رو شوی و اجازه ندهی احساساتت برتو غلبه کند. ارتباطات را با دوستانت حفظ کن، به زودی شرایطت بهتر از قبل می شود. صبوری پیشه کن و اگر می توانی، به کارهایت زمان بده؛ خواهی دید که زمان چه مقدار از مسائلی را حلی خواهد کرد. این روزها بهتر است زاویه دیدت را عوض کنی و با افراد باتجربه به مشورت بپردازی و عجولانه تصمیم گیری نکنی. پیشنهاد جالبی خواهی شنید؛ پسی راجع به آن خوب فکر کن تا با عملی به آن، زندگی چهره بهتری را به تو نشان بدهد. در عشق جسارت لازم است. اگر احساسی میکنی رابطه ات مشکلی دارد، با مقابلت به صحبت بنشین و مسائل به وجود آمده را بررسی و حل کن. امسال با تلاشی هایی که انجام میدهی، به پیشرفتهای بزرگی در زمینه های مورد علاقه ات می رسی. به یک جشن یا مهمانی دعوت می شوی و  شبی به یادماندنی خواهی داشت.

فال موفقیت نیمه دوم آبان ماه ۹۶

فال موفقیت ، فال مجله موفقیت ، فال موفقیت خردادماه ۹۶ ، فال ماه موفقیت فال هفتگی موفقیت

 

 

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در فال موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …