خانه >> اخبار >> حوادث >> قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟!
. .

قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟!

اخباری در مورد قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان منتشر شده که رئیس پلیس کرمان این خبر را تکذیب کرد.

قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟! , حوادث

پلیس کرمان به اخبار منتشر شده پیرامون قتل عام مردم توسط اتباع بیگانه و داعشی ها واکنش نشان داد. سرهنگ فرشید جانشین رئیس پلیس Police استان کرمان در تشریح این خبر گفت:در روزهای گذشته، اخباری در خصوص وقوع قتل Murder های دسته جمعی توسط اتباع بیگانه و یا گروهک تروریستی داعش، در فضای مجازی منتشر شده است که این اخبار کذب است و به هیچ عنوان از سوی پلیس استان کرمان تایید نمی شود.

این مقام انتظامی افزود:متاسفانه افرادی به قصد ایجاد حس نا امنی و تشویش اذهان عمومی، اقدام به انتشار این اخبار می کنند و مردم نیز ممکن است به صورت ناخواسته این اخبار را دریافت و باز نشر دهند.تروریست های داعش

  قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟! , حوادث

تکذیب خبر قتل عام در کرمان توسط داعش

 وی تصریح کرد:پلیس فتا استان کرمان به صورت روزانه اخبار فضای مجازی را رصد می کند، و در صورت انتشار اخبار کذب، موضوع پیگیری و عاملان انتشار دستگیر می شوند.

جانشین رئیس پلیس استان کرمان از مردم فهیم کرمان درخواست کرد برای آن که آرامش و امنیت مردم خدشه دار نشود اخبار پلیس را فقط از طریق صدا و سیما، سایت پلیس پیگیری کنند.

 

آخرین اخبار داعش

Summary
Review Date
Reviewed Item
داعش در کرمان
Author Rating
۲قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟! , حوادث قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟! , حوادث قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟! , حوادث قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟! , حوادث قتل عام مردم توسط تروریست های داعش در کرمان ؟! , حوادث
loading...
کانال تلگرام آریاهوم

مطلب پیشنهادی

انفجار انتحاری در مکه مکرمه

انفجار انتحاری در مکه مکرمه منابع خبری عربستان از وقوع انفجار انتحاری در جنوب شرق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =

*