عکس پروفایل جدید

بیوگرافی هادی قميشی

0 0

محمد هادی قميشی در سال ۱۳۴۰ در دزفول متولد شد. در سال ۱۳۶۲ وارد دانشكده هنرهاي زيبا دانشگاه تهران شد و در رشته نقاشي مشغول به تحصيل گرديد.

بیوگرافی هادی قميشی , بیوگرافی هنرمندان

بیوگرافی هادی قميشی

محمد هادی قميشی، در سال ۱۳۴۰ در دزفول متولد شد. در سال ۱۳۶۲ وارد دانشكده هنرهاي زيبا دانشگاه تهران شد و در رشته نقاشي مشغول به تحصيل گرديد. در كنار تحصيلات دانشگاهي مشغول به كار در گروه هاي تئاتري شد و چندين نمايش كار كرد كه از جمله ي آنها «خوشه هاي خاكستري»، «غروب يك بركه»، «آئينه»، «پرنده هاي شط»، «مثنوي كوچه» و «مرگ» را مي توان نام برد.

بیوگرافی هادی قميشی , بیوگرافی هنرمندان

هادی قميشی، در سال ۱۳۶۲ وارد دانشكده هنرهاي زيبا دانشگاه تهران شد و در رشته نقاشي تحصيل کرد

 

هادی قميشی در اين مدت دوره دوبلاژ شبكه اول را نيز به پايان برد و سپس در كلاس هاي گريم تلويزيون شركت كرد. اولين بازي اش را در فيلم كوتاه «ديوانه از قفس پريد» به كارگرداني محمود مزرعتي را انجام داد و در فيلم سينمايي «عبور» نيز بازي كرد.سپس بعنوان طراح صحنه و دستيار كارگردان و بازيگر در فيلم سينمايي «تا مرز ديدار» حضور پيدا كرد و همزمان در فيلم سينمايي «الماس بنفش» بازي كرد.

هادی قميشی در سال ۱۳۶۷ فعاليت خود را بطور رسمي با واحد توليد فيلم حوزه هنري شروع كرد كه ماحصل آن همكاري در چند فيلم كوتاه و همچنين طراحي صحنه‌ فيلم «بدوك» به كارگرداني مجيد مجيدي بود.

 

تصاویر هادی قميشی

بیوگرافی هادی قميشی , بیوگرافی هنرمندان

بیوگرافی هادی قميشی , بیوگرافی هنرمندان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 3 =