خانه >> گالری عکس >> عکس بازیگران >> چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در ۲۰ سال پیش
. .

چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در ۲۰ سال پیش

چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در 20 سال پیش , عکس بازیگران

تهمینه میلانی عکسی از ۲۰ سال پیش خود و نیکی کریمی در پشت صحنه «نیمه پنهان» و عکس دیگری از روز گذشته، هنگام نمایش این فیلم در جشنواره‌ای در برلین منتشر کرد.

چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی

تهمینه میلانی با انتشار دو عکس از خود و نیکی کریمی در صفحه اینستاگرامش که یکی متعلق به اکنون و دیگری متعلق به ۲۰ سال پیش است نوشت:

« عكس پايين پشت صحنه فيلم «نيمه پنهان»، عكس بالا بعد از حدودا بيست سال هنگام نمايش فيلم «نيمه پنهان» در فستيوال فيلم فيلمسازان زن ایرانی در برلين ٤ جون ٢٠١٧( ديروز )»

جشنواره فیلم سینماگران زن ایرانی در برلین امروز پنجم ژوئن (۱۵ خرداد) به کار خود پایان داد. در این جشنواره ۱۴ فیلم ایرانی به نمایش درآمد که درمیان آن‌ها سه مستند هم حضور داشت. در میان سازندگان این فیلم‌ها، نام‌های بیشتر شناخته شده مانند نیکی کریمی و تهمینه میلانی و همچنین افرادی مثل فائزه عزیزخانی که با اولین فیلم بلند خود «روز مبادا» در این جشنواره شرکت کرده بود به چشم می‌خورد.

 

چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی پس از ۲۰ سال

چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در 20 سال پیش , عکس بازیگران

 

مطالب مرتبط:

Summary
Review Date
Reviewed Item
چهره نیکی کریمی
Author Rating
۲چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در 20 سال پیش , عکس بازیگران چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در 20 سال پیش , عکس بازیگران چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در 20 سال پیش , عکس بازیگران چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در 20 سال پیش , عکس بازیگران چهره نیکی کریمی و تهمینه میلانی در 20 سال پیش , عکس بازیگران
loading...
کانال تلگرام آریاهوم

مطلب پیشنهادی

طراح لباس مانتو های نیکی کریمی چه کسی است؟

طراح لباس مانتو های نیکی کریمی چه کسی است؟

طراح مانتو های نیکی کریمی :بنیانگذاران گروه زریر با برخورداری از دانش مهندسی نساجی ، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =

*