صفحه اصلی مجله موفقیت فال موفقیت فال موفقیت نیمه اول تیر ماه ۹۶

فال موفقیت نیمه اول تیر ماه ۹۶

23 خواندن ثانیه
۰
0
1

فال موفقیت نیمه اول تیر ماه 96 , فال موفقیت

فال موفقیت نیمه اول تیر ماه ۹۶

فروردین

امسال بهترین فرصت است تا ارتباطات را با همکاران و آشنایانت گسترش بدهی. تا میتوانی با دیگران گفتوگو کن و تبادل اطلاعات را فراموش نکن. همیشه هردو روی سکه را در نظر بگیر و یک طرفه به قاضی نرو. اگر بخواهی به تنهایی تصمیم بگیری، شاید توانایی انتخاب و اراده لازم را برای عمل کردن نداشته باشی، در این ماه کنترل امور کمی برایت مشکل خواهد بود؛ اما تو ثابت قدم باش و از این شاخه به آن شاخه نپر با کمی جستوجو و سوال کردن میتوانی به اطلاعاتی که میخواهی، برسی. شب ها زودتر بخواب تا روزت را با انرژی بیشتری شروع کنی، زود از کوره در نرو و بر اعصابت مسلط باش. به زودی رابطه جدیدی را آغاز خواهی کرد که به خوبی پیشی خواهد رفت. در بعضی کارهایت با مخالفت هایی روبه رو می شوی؛ اما نگران نباش، چون این مخالفت ها باعث رشد تو خواهند شد. شخصیت منحصر به فردی داری که دیگران را جذب میکند؛ پس از این خصوصیت برای ارتباط بهتر با دیگران استفاده کن . گاهی باید گذاشت کنی و از خطاهای دیگران بگذری تا بتوانی با آرامش بیشتری روزهایت را بگذرانی .

اردیبهشت

همیشه قلبی به لطافت گل و روحی به بلندای آسمان و دلی  پر از مهرداری و با خوش رویی ات، زندگی اطرافیانت را هم درخشان می کنی؛ این روحیه را حفظ کن، زندگی پر از پستی و بلندی است و هرکسی، مسائل و مشکلات خودش را دارد. برای حل آنها اولویت بندی کن و ابتدا به مهمترینشان بپرداز. هنوز سالیان زیادی را در پیش روداری، پس از همین امروز باید به فکر فردا باشی و توشه ای برای دنیا و اخرتت مهیا کنی، با مشورت با افراد با تجریه، برای آینده ات برنامه ریزی کن. درمیان اطرافیانت آدمهای چرب زبان و متملق وجود دارند؛ پس با تعریف های آن ها، مغرور نشو و سعی کن با ایشان با درایت برخورد کنی. گاهی باید برای شناختن دوست از دشمن، اطرافیانت را امتحان کنی و ببینی ان ها تا کجا از تو حمایت میکنند. در کارهایت توکل برخداداشته باش و مطمئن باشی که گره از کارهایت بازمی شود؛ پس صبوری را فراموش نکن… به سلامتی ات  بیشتر توجه کن و اگر لازم است، از یک رژیم غذایی مناسب  کمک بگیر .

خرداد

 خودت را به امواج زندگی بسپار و بگذار روزگار تو را به جایی که میخواهند، ببرد. اینده روشنی در انتظارتوست. با احترامی که به اطرافیانت می گذاری، میتوانی در قلب دیگران جا داشته باشی، ورزش کردن به هرشکلی مهم است؛ چون به سلامتی جسم و روحات کمک زیادی میکند. در کارهای گروهی شرکت کن و از ارتباط با دیگران و مخصوصا خانواده ات لذت ببر مراقب باش دیگران روی اعصابت تاثیر نگذارند؛ زیرا کارهای زیادی داری که باید روی انها تمرکز داشته باشی. اگر شرایط برای یک معامله سودمند برایت پیش آمد، هنگام انجام دادن معامله با شخصی باتجربه ای مشورت کن تا ضرر نکنی و پشیمان نشوی، امسال باید تنبلی را کناربگذاری و بیشتر فعالیت داشته باشی، اگر محصل هستی، از همه فرصت هایت نهایت استفاده را بکن. فراموش نکن به زودی امتحانات شروع می شود و باید نتیجه یک سال درس خواندن را ببینی، اگر مسائلی به وجود آمده که خاطرات را مکدار کرده، بهتر است یا یک مشاور یا دوست با تجربه صحبت کرده  و راه حلی برای آن پیدا کنی.

تیر

برای کارهایی که می کنی، دچار تردید و ابهام نشو و همواره تمرکز داشته باش. کتاب هایی را مطالعه کن که اعتماد به نفست را بالاتر میبرند. اگر دوستانت به تو متذکر می شوند که باید بعضی عادت هایت را کناربگذاری، حرفشان را بپذیر و با روی باز برای ترک عادات بدت اقدام کن، علم و آگاهی خودت را بالا ببر تا در زندگی کم نیاوری. غذاهای انرژی زا مصرف کن تا حالی و حوصله ات بیشتر شود. افکار قدیمی را کناربگذارو راه ها و ایده های جدید را امتحان کن . دعا کردن را فراموشی نکن؛ بعضی وقتها تنبلی میکنی و به وظایف دینی ات توجه نمیکنی. این ماه انرژی زیادی به دست می آوری و قادر به هرکاری خواهی بود. با دوستان جدیدت رابطه نزدیکتری را به وجود بیاور تا زندگی ات چهره زیباتری به خودش بگیرد. اگر فرزند داری، رویاهایی را که برای فرزندانت در سر می پرورانی، کناربگذار و به آنها کمک کن تا به آرزوهایی که خودشان در سردارند، برسند. اهل ریسک کردن هستی، پس با توکل بر خدا، دل را به دریا بزن و تصمیماتت را برمبنای قضاوت درست، بگیرو مطمئن باش که موفقی خواهی شد.

مرداد

تولدت مبارک . شاید ما امروز چیزی را بخواهیم، اما خداوند برای ما چیز بهتری را در نظر داشته باشد؛ پس به او اعتماد داشته باشیو صبوری پیشه کن . به دنبال عملی کردن ایده هایت باش و روی پای خودت بایست؛ به زودی پیروزی با توست. سعی کن با افراد مثبت هم نشینی کنی و به سخنان انها توجه کامل داشته باشی، سالی را که شروع کرده ای، یکی از بهترین سال های زندگی ات خواهد بود؛ چرا که همدلی های زیادی را در دوروبرت احساسی میکنی و روزهای خوشی را با خانوادهات خواهی گذراند. سعی کن از همین حالا برای کارهایی که شروع کرده ای و برنامه هایی که در سرداری، تلاش بیشتری به خرج بدهی تا به مراحل بالاتر و موفقیت های بیشتری برسی، بدان که مشورت کردن لازم است، اما اگر در مورد برنامه هایت به نتیجه رسیده ای، با اعتماد به نفس کافی وارد عملی شو . تشویقی در انتظارت است که لایقشی هستی. در این ماه به خانه و خانواده انت اهمیت بیشتری بده و از زندگی و تک تک لحظات آن به بهترین نحو استفاده کن. شک و تردید را کناربگذار و سعی کن با اطرافیانت، با اعتماد و یکدلی برخورد کن تا از مزایای زندگی زیر چتراعتماد، بهره مند شوی.

شهریور

این ماه، برایت ماه متفاوتی است و قرار است در مورد مسئله مهمی با دیگران به بحث و گفتوگو بنشینی. در برخورد با بعضی مسائلی باید عواطف را کناربگذاری و بیشتر با عقل و منطق جلو بروی . سعی کن با واقعیت رو به رو شوی و اجازه ندهی احساساتت برتو غلبه کند. ارتباطات را با دوستانت حفظ کن. به زودی شرایطت بهتر از قبلی می شود. صبوری پیشه کن و اگر میتوانی، به کارهایت زمان بده؛ خواهی دید که زمان چه مقدار از مسائلی را حلی خواهد کرد. این روزها بهتر است زاویه دیدات را عوض کنی و با افراد باتجربه به مشورت بپردازی و عجولانه تصمیم گیری نکنی. پیشنهاد جالبی خواهی شنید؛ پسی راجع به آن خوب فکر کن تا با عمل به آن، زندگی چهره بهتری را به تو نشان بدهد. در عشقی جسارت لازم است. اگر احساسی میکنی رابطه ات مشکلی دارد، با طرف مقابلت به صحبت بنشین و مسائلی به وجود آمده را بررسی و حلی کن. امسالی با تلاشی هایی که انجام می دهی، به پیشرفتهای بزرگی در زمینه های مورد علاقه ات می رسی. به یک جشن یا مهمانی دعوت می شوی و  شبی به یادماندنی خواهی داشت.

 

فال موفقیت نیمه اول تیر ماه ۹۶

مهر

اول سال کمی برنامه هایت به هم ریخته است، اما تا ماه آینده، بسیاری از آنها سروسامان میگیرند. بهترین راه برای غلبه بر ناراحتیها، حفظ آرامش است و تو با ورزشی کردن میتوانی به آن برسی. امسال بهتر است فضای بیشتری برای رشد به خودت بدهی. به جای عقب کشیدن در مورد مسائلی، سعی کن انرژی خود تا را برای ادامه مسیر صرف کنی، همواره خودت تصمیم بگیر و در کارهایت جدی باش. بعضی وقت ها سکوت خوب است ولی گاهی نباید سکوت کرد و بهتر است حرف دات را بزنی همیشه مشورت کن، مخصوصا با شریک زندگی ات، تا هیچ سوءتفاهمی برایت پیش  نیاید. با گفتگو میتوانی راه های بهتری را برای حل مسائل پیداکنی. محدودیت ھارا کنار بگذار و زندگی راسخت نگیرتا آسایش بیشتری به دست آوری  میتوانی در این راه از خانواده ات کمک بگیری. زاویه دیدت  را تغییر بده تا فرصتهای جدیدی پیش رویت قرار گیرد. در تصمیم گیری عجول نباش وبا  فکر عمل کن  ایده های جدیدی به ذهت میرسد که در نگاه اولی بسیار  جذابند اول تحقیق کن وبعد از مشورت ، عمل کن .

آبان

امسال بالاخره پروژه ای که مدت ها قبل آغاز کرده بودی و به نتیجه می رسد . سعی کن پرحرفی را کناربگذاری و بیشتر گوش بدهی. آخرهفته ات را در کنار خانواده بگذاران و لحظات خوشی را با آنها تجربه کن . اگر چیزی را گم کرده ای، به زودی آن را پیدا میکنی. برای مجردها، شانس ازدواج وجود دارد و فقط باید قدمهای اولیه آن را بردارند. برای متاهل ها هم امسال سالی است که بیشتر اوقات خود را در خانه و همراه با خانواده سپری میکنند. خالصی بودن در هر راهی که هستی و نزدیکی به خدا، کلید موفقیت است. برای بهبود کار یا تحصیلی و حتی عاطفی، به دنبال راه های نو و خلاقانه باش. عاشق جلب توجه کردن هستی، فقط باید از آدمهای منفی فاصله بگیری، اکنون زمان گرفتن جواب سوالیهایی است که مدت ها منتظر شنیدن آنها بودی، نسبت به اطرافیانت خوش بین باش  تا در آرامش زندگی کنی. مدتی است که کمی نگران به نظر می رسی؛ تلاش هایت را ادامه بده و مابقی را به خداوند بسپار به زودی هر مانعی که برسرراهت قرار دارد، با کمک شخصی که دوستت دارد، برداشته می شود.

آذر

به جای انتخاب راههای پر پیچ وخم ، از راههای ساده تری استفاده کن. سعی کن مسائل را بزرگتر از آنی که هست، جلوه ندهی تا راحتتر با آنها کنار بیایی. باید تمام سعی و تلاشت را برای رسیدن به اهدافت بکنی تا احتمالی موفقیتت بیشتر شود. وقتی کارهایت آن طور که میخواهی، پیش نمیرود و فکر میکنی به تنهایی قادر به درست کردن اوضاع نیستی، پس از خانواده ات کمک بگیر  از پیشی داوری کردن بپرهیز افراد زیادی در زندگی به تو کمک میکنند و پشت و پناهت هستند؛ پس به دلیل حضور آنها، شاکر خداوند باش و همیشه از بزرگی اش یاد کن. میتوانی برای تعطیلات آخرهفته برنامه ریزی کنی و از بودن با عزیزانت لذت ببری. کمک کردن به زیردستان و مستمندان را از یاد نبرو سعی کن هرمقدار که شده، انفاق کنی، به سلامتی ات بیشتر بها بده و تا میتوانی برای ارتقای آن بکوش. اگر احساسی میکنی سرحالی نیستی و زندگی برایت یکنواخت شده است، یا سفری کوتاه داشته باش و یا سعی کن تغییری، هرچند ناچیز، داشته باشی و اجازه نده افکار و اتفاقات منفی  روح و جسمت را کسل کنند.

دی

افکاری در ذهنیت میگذرد که باید اول راجع به آنها مشورت کنی و بعد وارد عمل بشوی. مرزهای خودت و دیگران را بشناس و به آنها احترام بگذار امسال، سال عمل است؛ به ندای قلبت گوشی بده و با برنامه ریزی صحیح برسر قولی و قرارهایت بمان. هرکاری را با نام و یاد خداوند شروع کن. اگر به جایی دعوت شدی، حتما برو؛ چون نکات مثبتی برایت خواهد داشت. مراقب حرفهایی که میزنی، باش تا خاطر کسی را نیازاری . همانطور که دوست نداری کسی راجع به تو حرف بزند، از خودت شروع کن و پشت سر کسی حرف نزن . با دقت و تعصبی که در کارهایت از خودت نشان میدهی، همیشه در قلب اطرافیانت جای داری، نسبت به مسائل عاطفی دقت بیشتری داشته باش. روزهایی پر از عشق و شادی در انتظارت است و این ماه برایت پر از اتفاقات خوشی، پیشرفت و موفقیت خواهد بود. فرصتهای زیادی برای بالابردن توانایی هایت در اختیار داری . از زمانت بهترین استقاده را بکن

بهمن

اگر از تحصیل عقب افتاده ای ، زمان حاضر شدن دوباره سرکلاس های آموزشی فرارسیده است. سعی کن امسال برای افزایش مهارت ها و دانش خود تلاش کنی؛ به زودی نتیجه مثبت یادگیری این مهارتها را در زندگی ات خواهی دید، تا اواخر تابستان، فرصتهای زیادی در محیط کار و زندگی شخصیات فراهم می شود. که باید از این فرصتها استفاده کنی تا فردایی روشن را تجربه کنی، زندگی را ساده بگیر و خودت را به عذاب نینداز و سعی کن همیشه خندان باشی و لذت ببری. به زودی باید برای مسئله مهمی تصمیم گیری کنی، محتاط باش و با افراد با تجربه مشورت کن. به پدرو مادرت نهایت احترام را بگذار و تا میتوانی به آنها خدمت کن. امسال رابطه عاطفی آرامی را تجربه میکنی. این هفته کمی استرس به سراغت می آید؛ ورزش کردن را فراموش نکن و استراحت کاملی داشته باش. اگر میخواهی در مورد موضوعی تحقیقی کنی، تمام مراحلش را خودت انجام بده و کار را به دیگران میسپار هیچگاه از شکست ها در زندگی واهمه نداشته باش و از آنها فرصتهای جدیدی در زندگی خود بسازی زیرا شکست بخشی از زندگی است.

اسفند

بهترین زمان است تا با کسی که دوستش داری، قراری بگذاری و حرفهای دلت را به او بزنی، برای روز و هفته و ماهت برنامه ای بنویس؛ شاید مسائلی پیش بیاید که نتوانی آنها را به موقع انجام بدهی، اما نگران نباش، چون با کمی تاخیرموفق می شوی. اگر احساسی بیماری یا خستگی میکنی، بهتر است به پزشک مراجعه کنی و از این حالت در بیایی. برای انجام کاری، نگران هستی، ولی بدان که با صبرو شکیبایی به نتیجه ای که میخواهی، می رسی. به تو پیشنهادی می شود که باید با خوشی بینی پیش بروی و دست از منفی بافی برداری. نسبت به دیگران مهربان تر باشی و فراموش  نکن که از محبت خارهاگل میشود. خوشی بینی چیز خوبی است، اما انسان عاقلی باید واقعیت ها را هم در نظر بگیرد. کاری را که انجام می دهی، آسان نگیر و بر تمام مراحل انجام آن تمرکزداشته باش، در مورد شغلت احساس نگرانی میکنی، اما استرسی را کناربگذار و تلاشت را بیشتر کن؛ زندگی در حالی تغییراست و این تغییرات مثبت برای تو خانواده عالی است.

 

فال موفقیت نیمه اول شهریور ۹۶

 

فال موفقیت ، فال ماه اول تابستان ۹۶ ، فال موفقیت تیرماه ۹۶ ، فال تیرماه ۹۶ ، فال مجله موفقیت

 

اختصاصی آریاهوم

 

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در فال موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق

آهنگ هوروش بند لیلی بی عشق دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق Download New Song…