صفحه اصلی سرگرمی فال و طالع بینی فال موفقیت نیمه دوم تیرماه ۹۶

فال موفقیت نیمه دوم تیرماه ۹۶

20 خواندن ثانیه
۰
0
1

فال موفقیت نیمه دوم تیرماه ۹۶

فال موفقیت نیمه دوم تیرماه 96 , فال و طالع بینی

فال موفقیت نیمه دوم تیرماه ۹۶

فروردین

مدتی است که روابطتت را با دیگران آنقدر با مشکلات همراه کرده ای که حوصله دیدار هیچ کس را نداری و ترجیح می دهی که در پیله تنهایی خودت فروبروی . اما این راه حلش نیست، بهتر است با یک فرد دانا و باتجربه به مشورت بنشینی. تا آخر سال اوضاع زندگی ات رو به بهبود میرود، به شرط اینکه تمام تلاشت را به کار بگیری و با اراده و قوی باشی، از واقعیت ها فرار نکن؛ شاید زمان روبه رو شدن با حقایق و واقعیت ها رسیده است. هنگام جرو بحث خود تا را کنترل کن، رفتارت باید نمونه شخصیتت باشد. از حالا خانه تکانی را شروع کن و شاید بهترین جا برای شروع، کشوهای خانه ات باشد. برنامه هایت را یک بار دیگر به روی کاغذ بیاور و اگر میبینی پیشرفتی نداری، با کمک یک فرد باتجریه به فکر راه حلی باش تا زودتر و بهتر به اهدافت برسی، زمانی که باید سکوت کنی، آرام باش و سکوت کن، ولی نگذار این سکوت سوء تفاهمهایی را به وجود بیاورد. ایده های جدیدت را در گوشه ای بنویس وسعی کن به نحوی آن ها را عملی کن

اردیبهشت

تولدت مبارک. در این ماه دوست داری که دنیایت را تغییر بدهی؛ پس برای کارهایت برنامه دقیقی برای خودت و خانواده ات بچین و براساسی اولویتهای اصلی ات آن را پیش ببر. به احساسات دیگران احترام بگذار و جوری رفتار کن که دلی کسی را نشکنی . با کسی به درد دل بینشین که نظرات یا گذشتهای مشترک داشته باشی تا بتواند تو را درک کند. به هرکسی نمی شود راز را گفت، وگرنه بعد از چند روز می بینی چیزی که نمیخواستی کسی بویی از آن ببرد، تمام اطرافیانت میدانند. در مورد شغلی که به تو پیشنهاد می شود بیشتر تحقیق کن، با پیش آمدن کوچکترین ناراحتی، زانوی غم بغل نگیری بهتر است که به فکر راه رهایی باش، تا پایان سال ابرهای سیاه کنار می روند و آسمان آبی یا خورشید نورانی اش را دوباره خواهی دید. سعی کن در هر چیزی تعادل را رعایت کنی و برای هر چیزی حد و مرزی در نظر بگیری.

خرداد

نگرانی ها در حالی تمام شدن هستند و خبر خوشی را بالاخره خواهی شنید. ترسی و دلهره را کنار بگذار و قوی باش. برای رسیدن به یکی از هدف هایت که همیشه ذهنت را به خود مشغول کرده، باقی مانده انرژی ات را به کار بگیر و با تمام قوا به سوی آن برو و مطمئن باش که پیروز می شوی. سعی کن ذهنت را درگیر رابطه های پوچ نکنی و انرژی و وقتت را با افکار بیهوده تلف نکنی . به دیگران وعده و وعید نده: اگر چیزی میگویی یا قولی و قراری میگذاری، باید تا آخرش سر حرفهایت باقی بمانی – اگر کمی بی حوصله و کسل هستی حتما از ورزش، پوشیدن رنگ های شاد و ملاقات با دوستان صمیمی ات غافل نشو. اگر در جایی فکر میکنی که حق یا توست، با قدرت و محکم نظرت را بیان کن و نشان بده که در گفته هایت جدی هستی. چیزهایی را که برایت خسته کننده و تکراری شده است برای مدتی کنار بگذار  اگر میتوانی در این فرصت باقی مانده تا پایان سال به سفر کوتاهی برو و استراحت کن.

تیر

به فهرست کارهایی که باید انجام بدهی، نگاهی بینداز و ببین آیا توانسته ای آنها را به موقع انجام بدهی و آیا از انجام آنها راضی بوده ای؟ کسی می خواهد پند و اندرزی به تو بدهد و خیرت را میخواهد، بد نیست به حرفهای او توجه کنین. یک روز که سرحالی هستی از خانواده یا دوستان نزدیکت بخواه تا نظرشان را درباره تو روی کاغذی بنویسند؛ مخصوصا آن اخلاق ها و رفتارهایی که آنها را ناراحت میکند و بعد راه حلش را هم به تو نشان بدهند. بعد از گذشت زمان خیلی چیزها عوض می شود. یادت باشد جاده زندگی پر از شن ریزه و صخره است. والدینت همیشه اماده کمک کردن در همه مراحل زندگی ات هستند؛ پس همیشه از آن ها کمک بگیر. این ماه کاری را که مدتها دوست داشتی اتفاقی بیفتد عملی کن. فرقی نمی کند که این کار مربوط به مسائلی حرفها ی یا احساسی باشد. اگر نسبت به آنچه در زندگی ات هست احساسی بی قراری بیش از اندازه داری،  سعی کن برای حل آن یک قدم جدی برداری.

مرداد

برای چند ماه آینده انگیزه ها و اهدافی را که برایت ناشناخته بوده ند می شناسی. سعی کن گذشته هایی را که دوست نداری، فراموش کنی، تصمیمات مهمی را باید به زودی بگیری؛ اگر نمیتوانی به تنهایی تصمیم بگیری با دوست باتجربه ای مشورت کن . تا پایان سال زمان داری که به دیگران نشان بدهی که طی این مدت چه چیزهایی را کسب کرده  ای. تازگی ها بعضی از کارهایت را سرسری گرفته ای و بی تفاوت شده ای، از این به بعد توجه لازم را داشته باشیو اقدامات لازمرا در رابطه با آن ها انجام بده. خیلی از کارها شاید برایت خوشایند نباشد ولی باید روی آن ها تمرکز کنی تا مشکلات به کلی حل شوند. به زودی ورق به نفعت برمیگردد و تلاش های بسیاری که کرده ای بالاخره به بار خواهد نشست.فرصت تجاری و بهترشدن کسب وکار به وجود می آید. وظایفت را به تاخیر نینداز  زیرا به زودی باید به آنها رسیدگی کنی. همه ما سختیهایی در زندگی مان داریم. همه این سختیها می گذرند و یک روز به این میخندی که چرا این قدر سختگیری میکردی و خودت را به عذاب انداخته بودی.

شهریور

از همین امروز سعی کن از تک تک لحظات زندگی ات لذت ببری و احساساتت را سرکوب نکنی . هرکسی که بخواهد به خواسته اش برسد باید برای مبارزه کردن با دشواری ها آماده باشد. هیچ وقت نمیتوانی بنشینی تا اتفاق هایی که منتظرشان هستی یا آرزویشان را داری خود به خود اتفاق بیفتند. فراموش نکن که قدم اولی را باید خودت برداری و هرچه سریع تر شرایط لازم را فراهم کنی . خودت را در شرایطی قرارنده که اعصابت به هم بریزد و دیگر تحمل بیشتر از آن را نداشته باشی، پیاده روی و تنفس کشیدن عمیق را برایت پیشنهاد می کنم. سعی کن کارها یا درسی هایت را به خویی انجام بدهی و مسئولیت هایت را نادیده نگیری که به ضررت تمام می شود. از آنجام دادن کارهای شخصی ات کمی عقب افتاده ای، بهتر است زمانی را هم برای رسیدن به خودت درنظر بگیری . کاری کن که دکوراسیون خانه ات به تو از لحاظ روحی آرامش بیشتری بدهد. به کسی که عشق فراوانی داری میتوانی پیشنهاد یک شام ۲ نفره یدهی  و حرف دلت را به او بزنی . ایده های جدیدات را در گوشه ای بنویس و سعی کن به نحوی آن را عملی کنی.

مهر

فراموش نکن که سختی ها روزی تمام می شوند و خاطرات خوشی روزهای مبارزه که امروز بسیار تلخ به نظر میآید برایت باقی میماند. از امروز سعی کن در زندگی ات مثبت اندیش باشی و آینده درخشانی را برای خودت تجسم کنی. خواستن، توانستن است. همین الان کاغذ و قلم بردار و آرزوهایت را برای شش ماه آینده در لیستی بنویسی و جلوی چشمت بگذار و تمام فعالیتهای روزانه ات را برای رسیدن به آنها تنظیم کن؛ بعد از شش ماه واقعا بین چه اتفاقاتی برایت پیش آمده است. به کسی که میخواهد تو را ناامید کند، لبخند بزن و از کنارش به سادگی رد شو و خودت را مشغول کارهای خودت کن . هرگز کینه کسی را به دل نگیر و برای آرامش خودت هم که شده سعی کن دیگران را ببخشی، قضاوت را کناربگذار و خودت را وارد مسائل دیگران نکن؛ چون خود تا به اندازه کافی مسئله داری که باید هرچه سریع تر آنها را سروسامان بدهی، با دروغ گفتن به جایی نمیرسی، تا جای ممکن رک و راست حرف هایت را بزن ، پیاده روی ساده برای حفظ سلامتی ات بستیار مفید است ۔

آبان

حسرت چیزهایی را که از دست داده ای نخور چون دوباره میتوانی آنها را یا بهتر از آنها را به دست بیاوری در بعضی جاها خیلی آدم متعصبی می شوی که به ضررت تمام میشود. خودمحوری و غرور را کنار بگذار، بیشتر به عواقب کارهایی که میکنی بیندیش  و سریع تصمیمی بگیر هیج وقت برای چیزی که شکستی، چیزی که گم کردی یا از دست دادی، حسرت نخور سعی کن تحملت را در برابر سختیها بیشتر کنی، هرکسی سرنوشتی دارد و مسائلی در طی زندگی اش برایش به وجود می باید که حکمتش را در آن زمان نمیداند، ولی با گذشت زمان متوجه میشود که چقدر به نفعش تمام شده است . اگر خداوند دعایت را مستجاب کند، ایمانت زیاد می شود؛ اگر با تاخیر مستجاب کند بصیرت را باید بیشتر کنی و اگر آن چیزی که میخواستی نداد، مطمئن باشن  به زودی چیزی بهتری به تو داده میشود. برای ازدواج و تشکیل خانواده باید آمادگی داشته باشی تا با شکست مواجه نشوی، با کسی که میتواند راهنمای خوبی برایت باشد مشورت کن تا بهتر بتوانی تصمیم بگیری .

آذر

کسی که به هیچ کسی اعتماد نمی کند، کسی هم نمی تواند به او اعتماد داشته باشد. قدر ساعت و روزهایی را که در حالی عبور هستند، بدان . اگر به فکر تغییر شغل هستی باید با احتیاط عمل کنی. در چند ماه آینده شرایط مالی ات عوض می شود؛ پس ناامید نباش اما مواظب خرجهایت باش و برای موارد غیر ضروری دستا به جيب نشو  مخصوصا که شب عید نزدیک است و بیشتر از مواقع دیگر سال مجبور می شوی که به مرکز خریدهای مختلف بروی . اگر با دیگران بحث بی مورد نکنی و سرت به کار خودت مشغول باشد، می بینی که کمکم به ارامش می رسی. به کارهای عقب مانده ات رسیدگی کن و امروز و فردا کردن را کناربگذار، به قول – معروف دست بجنبان تا از قافله عقب نمانی  فکر نکن که آدمها همیشه یک جور باقی می مانند، سطح توقعت را از دیگران کم کن و به آنها هم حق بده. توانگری فقط به مادیات نیست. توکلت یه خداوند باشد اما در کارهایت اراده داشته باش و قوی عمل کن۔ عبادت ھایت را با توجه بیشتری انجام بدہ واز خداوند کمک بگیر.

دی

برای رسیدن به هر هدفی باید وسایل اولیه آن را تهیه کنی؛ مانند مجسمه سازها که سنگ های بزرگ را تهیه میکنند و همین کار هم به سادگی انجام نمیگیرد. بعد با ضربه هایی که بر آن وارد میکنند، سعی میکنند آن را به بهترین نحو دربیاورند و آن سنگی که تا چندی پیش دردل کوه بود و کسی برایشی ارزشی قائل نبود، تبدیل به یک مجسمه قیمتی می شود. پس برای به دستاوردن چیزهای باارزشی باید تلاش کنی و صبرهم داشته باشی و نخواهی یک شبه به همه چیز برسی. در کلی آینده روشنی داری. زمان  زیادی تا پایان سال مانده است؛ وقتش رسیده که یک روز با خودت خلوت کنی  و برای امسالت  درست برنامه ریزی کنی با شخصی باتجربه ای به مشاوره بنشین و عیب های کار و هدفت را پیدا کن، از همین امروز تلخی های گذشته را به دست فراموشی بسپار و مثبت اندیش باش  و بدان که کسی هست که اگر دستت را به سویشی دراز کنی، ان را پس نخواهد زد.

بهمن

در کلاس هایی که همیشه دوست داشتی بروی، ثبت نام کن و همیشه در پی پیشرفت و عوض کردن زندگی روزمره ات باش، خیالت راحت باشد که هرروز و هرساعت یک اتفاق جالب و جدید می افتد؛ پس از خانه بیرون بزن و تجربه کن. خدارا شکر اگر خواهی کاری را انجام بدهی، آن را رها نمیکنی و تا آخرش هم با هر نتیجه ای پیش میروی. در مقابل مسائل بزرگ مانند آدمهای شنی نباشی که با کوچک ترین بادی فرو میریزند. تا میتوانی علم و دانشت را بالا بر تا آینده ات را با قلمی زرین بنویسی، حد تعادل را در زندگی رعایت کن و بدان که همیشه چرخ زندگی بر مراد ما نمیچرخد. در آدم های اطرافت هم خوب ها هستند و هم بدها؛ در بدها سعی کن آن قسمت خوبشان را پیدا کنی و خوبی شان را به رخشان بیاوری تا آنها هم روی آن قسمت خوبشان بیشتر کارکنند، زیاد دنبال نصیحت کسی نباش، چون هیچ کس دوست ندارد نصیحت بشنود. اگر مدتی است که هرچه جلویت میرسد میخوری و کاری به رژیم غذایی ات نداری، باید این رفتارت را اصلاح کنی.

اسفند

زمان آن رسیده که خودت را در بین همکاران، دوستان و حتی خانواده ات به عنوان فردی راستگو و شریف به اثبات برسانی. همیشه فردی مثبت در جامعه بوده ای و بدان که هم در دنیا و هم در آخرت رستگار و سعادتمند خواهی شد. آدمهای صادق و پاک اعصابشان راحت است و روز را با شکرگزاری و خوشحالی به شب می رسانند و با ذهنی آرام به خواب می روند. لازم نیست با هرکسی به درددل بنشینی، باید کسی را پیدا کنی که از صمیم قلب به حرفهای تو گوشی بدهد و تا جای ممکن که از دستش برآید برایت کاری انجام دهد. مدتی است که کتابی در دست نگرفته ای و گوشی هوشمند از دستت نمی افتد و وقتت را تلف میکنی؛ اما بعد از مدتی می بینی کاشی به جای پرسه زدن در صفحات فضای مجازی، چند کتاب آموزنده میخواندی. اگر یا کسی قهر هستی، همین الان تلفن را بردار و برنامه آشتی کنان را بریز و نگذار کسی از تو دلخور باشد. در مدت کوتاهی که تا پایان سال مانده زمان بیشتری را به ورزشی اختصاصی بده و از رژیم غذایی سالم غافل نشو.

 

»»»»»»» فال موفقیت نیمه دوم مرداد ماه ۹۶  «««««««««

 

فال موفقیت ، فال ماه اول تابستان ۹۶ ، فال موفقیت تیرماه ۹۶ ، فال تیرماه ۹۶ ، فال مجله موفقیت ، فال نیمه دوم تیرماه ۹۶ ، فال مجله موفقیت

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در فال و طالع بینی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق

آهنگ هوروش بند لیلی بی عشق دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق Download New Song…