صفحه اصلی مجله موفقیت فال موفقیت فال موفقیت نیمه اول مرداد ماه ۹۶

فال موفقیت نیمه اول مرداد ماه ۹۶

0 خواندن ثانیه
۰
0
6

فال موفقیت نیمه اول مرداد ماه 96 , فال موفقیت فال و طالع بینی

فال موفقیت نیمه اول مرداد ماه ۹۶

فروردین

بعضی وقت ها در مورد کسب وکار و درآمدت دچار نگرانی می شوی. اگر خودت به تنهایی نمیتوانی تصمیم بگیری، با چند نفر که در کارشان موفق هستند. مشورت کرده و از آنها نظرخواهی کن. بیشتر برای خانواده ات زمان بگذار و در شادی و غم آن ها شریک باش، امسال برایت سال پر برکتی است، زیرا با افرادی ملاقات خواهی کرد که میتوانند زندگی ات را دگرگون کنند. منتظر بازشدن درهایی هستی که مدتها بر آن ها میکوبیدی؛ ناامید و نگران نباش چون به زودی به مرادت می رسی. مراقب باشی که در برخوردهایت با دیگران با احتیاط رفتار کنی. عادت هایی را که تو را از زندگی عقب می اندازند، با روش های درست به عادت های خوب تبدیل کن. هروقت احساس فشار عصبی و دلهره کردی، هر کاری را که می کنی، کناربگذار و نفس عمیق بکشی، تا میتوانی مثبت اندیش باش و حل مسائلی سخت را به زمان واگذار کن، چون زمان حلال مشکلات است. هیچ وقت برای شروع دوباره دیر نیست؛ فقط به شرطی که راه های جدیدی را در پیش بگیری و مصمم برای رسیدن به آنها تلاش کنی.

اردیبهشت

از منطقت در حل مسائل کمک بگیر تا فرصت های بهتری به دست بیاوری. کار تازه ای به تو پیشنهاد می شود؛ قبل از قبول کردن درباره اش تحقیقی کن، به ندای قلبت گوش بده و از خداوند مددبخواه هفته آینده را با انرژی بیشتری . آغاز کن تا دیگران هم به تو انرژی بدهند. به جایی دعوت می شوی که پذیرایی گرمی از تو صورت میگیرد و در آنجا لحظات خوشی را خواهی گذراند. از تکرار کردن حرفهایی که اعصابت را خرد میکنند، خسته شدها ی و حس میکنی که به جایی نمی رسی؛ در مقابل این تکرارهای بیهوده سکوت کن. اعتمادکردن به هر کسی و اعتماد نکردن به هیچ کس هر دو شکستی برابر است؛ پس سعی کن با شناخت اطرافیانت ، در هرجایی که لازم است. به آنها اعتمادکنی و از همدلی و کمک آنها بهره ببری. سعادت دیگران بخشی از خوشبختی ماست؛ پس تا جایی که میتوانی، به دیگران کمک کن تا به سعادت برسند. انسان های موفقی که به جاهای خویی رسیده اند، از زمان ها و فرصتهایشان به طرز هوشمندانهای بهره برده اند؛ پس به هوش باشی که وقت را بیهوده از دست ندهی.

خرداد

فعالیتهای گروهی باعث شادابی ات می شوند؛ پس در آنها شرکت کن. زندگی را هر جوری بگیری، همان جور پیش میرود. اگر میخواهی در کارهایت موفق بشوی، بهتر است قدم هایت را با توجه به تواناییها و مهارت هایت برداری. برای درسی خواندن به صورت برنامه ریزی شده هیچ وقت دیر نیست. اگر در حال تحصیل هستی و احساسی میکنی عقب افتاده ای، هرچه زودتر با یک مشاور تحصیلی صحبت کن و درس خواندنت را طبق برنامه انجام بده. گاهی اوقات زمانی طول میکشد تا خواسته ها و آرزوهایت برآورده شوند. مهم این است که باور داشته باشی که کائنات آرزوهای ما را به صورت مستقیم در اختیارما نمیگذارد، بلکه آنها را به شکل فرصتهایی برای تلاش کردن و موفق شدن در مقابل ما قرار میدهد. تا میتوانی پنهان کاری را کنار بگذار خورشید هیچ وقت تا ابد در زیر ابر باقی نمی ماند و بالاخره هر رازی یک روز آشکار خواهد شد. برای زدن حرفهای مهم به زمان و مکان دقت داشته باش و بدون مقدمه سازی هیچ حرفی نزن . تا میتوانی با زبان خوش با اطرافیانت صحبت کن؛ چرا که نتیجه آن درابتدا آرامشی خودت است. بهتر است گذشته منفی را به کلی فراموشی کنی تا آسایش را هم به خود و هم به دیگران هدیه کنی.

تیر

امسال پیشرفت بسیاری خواهی کرد و موقعیتهای خوبی برایت پیش میآید؛ حواست جمع باشد تا آنها را از دست ندهی. سعی کن خودت را کنترل کنی و زود از کوره در نروی. آدمهای حسودی را در اطرافت می شناسی؛ سعی کن با آنها دمخور نباشی تا کمتر آسیب ببینی. اگر با خانواده ات در مسئله ای به سوءتفاهم رسیده ای، سریع در پی ازبین بردن آن باش و اگر لازم است توضیحی بدهی، حتما این کار را بکن. انتظار نداشته باش که همه تو را درک کنند و بفهمند؛ گاهی هم تو خودت را جای دیگران بگذار و سعی کن از دریچه نگاه آنها به اطرافت توجه کنی. تازگی ها روزهایت کسل کننده شده است؛ باید به دنبال علاقه مندی هایت باش  و با ایدهها و افکار جدید، روزهایت را شروع کنی. در هنگام خرید کردن مراقب پول خرج کردن هایت باش تا آخر ماه کم نیاوری، دکوراسیون خانه ات را تغییر بده تا کمی روحیه ات را بالا ببری. استعدادهایت را نادیده نگیرو به دنبال شکوفایی آنها باش. برای اینکه بتوانی در هر کاری موفق شوی، اولی باید بدانی که هرکاری قاعده و قانونی دارد و لازم است از راهش وارد شوی.

مرداد

برای آن هایی که به دنبال عاشق شدن هستند . نا آخر فصل موقعیت ھایے پیش میآید که میتوانند آن را تجربه کنند. منتظر روزهای خوش و بهترشدن روابطت با نزدیکانت باش. سعی کن کمتر حرف بزنی و بیشتر گوش بدهی و فعالیت های اجتماعی ات را بیشترکنی، همیشه سعی کرده ای فردی وفادار و متعهد در همه جنبه های زندگی ات باشی؛ این بار هم به قول و قرارهایت وفادار باقی بمان. آینده ای روشن در انتظارت است. بعضی وقتها خیالی پردازی بد نیست؛ هر چند گاه یکبار آرزوهایت را در لیستی بنویس و برروی آنها تمرکز کن. قبل از هر چیزی، با افراد باتجربه مشورت کن، بعد دست به اقدام بزن”. این روزها هر کسی مسائلی دارد که با آنها دست و پنجه نرم می کند؛ پس برای حل مشکلاتت منتظر دیگران نباش و خودت دست به کار شو. همیشه با تقوا باش تا جایگاه اجتماعی تو در نزد دیگران بالاتر رود. بکوش برای رسیدن به قله های رفیع زندگی با هرکسی نشست و برخاست نکنی و شان خانوادگی ات را در نظر بگیری، با خوش خلقی سختی زندگی را حس نخواهی کرد و هر کاری تبدیل به کاری مفرح و سرگرم کننده می شود.

شهریور

خبرهای خوب در راهند و توسط دوستی به گوشی تو میرسند؛ آنها را به فال نیک بگیر ملاقاتهای مهم صورت میگیرد که نباید با سیاست رفتارکردن را فراموش کنی. امسال باید کاری کنی که بتوانی به انها توانایی هایت را نشان بدهی. تمرکزت را از دست نده تا مسئولیتی را که به توسپرده شده، به درستی انجام بدهی. نامید نباش، چون گره های زندگی ات بازمی شوند. فرد مهربان و باگذشت هستی، اما سعی کن این احساسی خوب را در حالت تعادل نگه داری. بهتر است که گذشته را فراموش کرده و در زمان حال زندگی کنی و برای آینده ات برنامه بریزی، هرچه انتظارت را پایین تر بیاوری، اعصابت راحتتر می شود و روزهایت شادترمی گذرند. در این ماه کارهایت را اولویت بندی کن تا بتوانی به همه آنها برسی، سعی کن معنویت برایت مهمتر از مادیات باشد. با خانوادهات زمان بیشتری را سپری کن؛ مطمئن باش که لحظات لذت بخشی را تجربه خواهی کرد. قدر اطرافیانت را تا هستند و هستی بدان تا تنها نشوی، به پیشنهادهایی که به تو میشود بیشتر دقت کن و قبل از تصمیمگیری با شخصی باتجربه وامینی مشورت کن.

مهر

این روزها مانند ستاره می درخشی و در این فصلی هر روز شاد و سرحالی خواهی بود. تازگی ها یاد گرفته ای که نسبت به دنیای اطرافت نگرشی بهتری داشته باشی و توقع ات را از اطرافیانت کم کنی. برای انجام دادن کارهایت احتیاج به قدرت و انگیزه داری تا بتوانی کارهایت را به خوبی انجام بدهی و از عهده همه آنها بر بیایی. خیلی وقتها کارها براساسی برنامهر یزی هایت پیشی نمی روند؛ اما هیچ اشکالی ندارد. زندگی را سخت نگیر تا مشکلی خاصی برایت پیش نیاید. نسبت به همسر و اطرافیانت مسئولیتهای زیادی به عهده داری؛ آنها را فراموش نکن و سعی کن به آنها عمل کنی. در این چند ماه مسئولیت های جدیدی هم برعهده ات گذاشته میشود؛ نهایت سعی ات را بکن تا بهترین نتیجه را بگیری . به زودی دوستی پیدا میکنی که با او احساسی نزدیکی زیادی خواهی کرد؛ اما مراقب باش که بیش ازحد به کسی اعتماد نکنی و رازهایت را با هر کسی درمیان نگذاری تا پشیمان نشوی. پدرو مادرت خیرخواه تو هستند و هرگز برای تو بد نمیخواهند؛ به نصیحت هایشان گوش بده و به ان ها احترام بگذار

آبان

گاهی در درونت هیجان زیادی را حس میکنی؛ باید مراقب باشی که این حس کار دست ندهد و بتوانی خودت را کنترل کنی. اتفاقات جالبی در راه هستند که اول تو را متعجب خواهند کرد اما بعد با صبوری که از خودت نشان میدهی، اوضاع به نفعت پیش خواهد رفت. اگر احساس کسالت میکنی، به پزشک مراجعه کن و دلیلش را بشناس و برای رفع آن اقدام کن. سفرکردن را دوست داری و با این کار حس سرزندگی و شادی می کنی، در این ماه هنگام تصمیم گیری هایت احساس تردید و دودلی زیادی را تجربه می کنی؛ سعی کن که کاری به دیگران نداشته باشی و براساسی عقل و منطقی خود عمل کنی. زمان بیشتری را به خانواده ات اختصاص بده و ساعاتی را با آنها بگذران و از حالی و روزشان باخبر باش. اگر در اطرافت افراد سالخورده ای هستند که به کمک و همراهی تو نیاز دارند، زمانی را به ایشان اختصاصی بده و بگذار دعای خیرشان پشت سرت باشد.

آذر

حد و حدودت را مشخص کن و نگذار دیگران وارد حد و مرزات بشوند. اشتباهاتت را بپذیر و عذرخواهی کن. در این هفته از لحاظ عاطفی احساس آرامش میکنی و ساعات خوشی را خواهی گذراند. سعی کن در درونت ثبات و تعادل داشته باشی تا رویارویی با موقعیت ها برایت ساده تر باشد. به افراد منفی باف نزدیک نشو تا نتوانند با انرژی منفی شان برتو هم اثر بگذارند. فراموش نکن که هر اتفاقی یک دلیلی دارد و ما از حکمت خداوند چیزی نمیدانیم. در این فصلی فرصتهای جدیدی که منتظرشان بودی برایت پیش می آیند؛ فقط باید دقت کنی که آن ها را از دست ندهی. آخرهفته ها را به استراحت بگذران تا برای شروع هفته جدید انرژی کافی داشته باشی. هرچیزی را که به ذهنیت میرسد، به زبان نیاور؛ همیشه اولی فکر کن، بعد حرف بزن . چیزهایی را که باعث اختلاف بیشتر بین تو و نزدیکانت می شود، کنار بگذار و فراموش نکن که نمیتوانی کسی را عوض کنی و باید هر کسی را به همان صورتی که هست، بپذیری . روی کارهایی که جنبه مالی دارند، بیشتر فکر کن و دست از عجله کردن بردار؛ به قولی معروف، دوبار فکرو یک بارعمل کن.

دی

این ماه برایت ترکیبی از همه اتفاقات خوب و بد بود؛ پس از اتفاقات خوب خوشحال باش و برای رفع مشکلات به پروردگارت توکل کن. به دنبال منابع تازه ای برای کسب درآمد هستی؛ سعی کن که راههایی را که به تو پیشنهاد می شود، امتحان کنی و ببینی که شانست در کجاست. این روزها هزینه های اضافی زیادی داشته ای که نمیتوانستی آنها را نپردازی؛ بهتر است پس اندازی داشته باشی تا در این مواقع به مشکلی مالی برنخوری، سفری در پیش است که میتواند کاری باشد. فرصتهای خوبی برای آغاز چیزهای خوب در زندگی ات به وجود میآید و روزهای عاشقانه ای را در پیش داری، دلخوری هایت را از اطرافیانت کناربگذار و یک راه اشتی را پیدا کن. در زندگی بیشتر به مسائلی معنوی رو بیاور تا احساس آرامش بیشتری داشته باشی. از امروز سعی کن با تمرکز بیشتری کارهایت را پیش ببری و خلاقیت را بیشتر به کار بگیری تا موفق شوی. اوضاع فکری ات کمی آشفته می شود؛ اما نگران نباشی، چون این حالت زودگذر است. ادم باتجربهای شده ای، اما در کارهایت، مشورت کردن را  فراموش نکن.

بهمن

تولدت مبارک. امسالی، ستاره ها به نفع تو میگردند و به زودی، موقعیتی که در انتظارش بودی، برایت فراهم می شود و اطرافیانت به تو و کارهایت افتخار میکنند. نگرانی هایت را رهاکن و سرت را با خواندن کتاب مورد علاقه ات یا ثبت نام کردن در هر رشته ای که به آن علاقه مند هستی، گرم کن، آدم باهوش و مستعدی هستی: پس سعی کن از این نعمت خدادادی نهایت استفاده را ببری. در بعضی روابطت مشکلاتی وجود دارد؛ از کوچک ترین آنها شروع کرده و برای رفع هرکدام از آن ها راه حلی پیدا کن. همیشه دوست داری برای هر چیزی یک توجیه منطقی پیدا کنی، اما باید بپذیری که در زندگی، برخی چیزها هستند که بدون هیچ دلیل و برهانی اتفاق میافتند و درنهایت تبدیل به تجربیات تو در زندگی می شوند. فاصله هایی را که به وجود امده است، با مهمانی دادن از بین ببر  برای رسیدن به هدف هایت به برنامه ریزی جدیدی نیاز داری؛ برای این کار با فرد باتجربه ای مشورت کن تا پشیمان نشوی. باید روش های تازهای را برای رسیدگی به کارهایت در پیش بگیری و اگربعضی وقتها نمیتوانی از راهی به هدفت برسی، راه های دیگر را امتحان کن

اسفند

درباره تصمیمی که گرفته ای، نظرت را تغییرنده و از این شاخه به آن شاخه نپر. سعی کن عزمت را جزم کنی و با اراده  بیشتری کارهایت را پیگیری کرده و قدم های بعدی ات را درست برداری. در این ماه محتاط و محافظه کارباشی و با سیاست، عمل کن. آدمهایی با انرژی منفی اطرافت هستند؛ سعی کن حضور آن ها تو را افسرده و غمگین نکند. هرچه در حالت افسردگی و گوشه گیری باقی بمانی، مشکلات حلی نمی شود و حتی ممکن است پیچیده تر هم بشوند. از قدرتهایی که داری نهایت استفاده را ببر تا اعتماد به نفسی بیشتری داشته باشی. برای آخرهفته برنامه ای داشته باش تا همراه با خانواده ات ساعاتی را به تفریح بپردازی و از کسالت و رخوت خارج شوی. از رنگ های شاد در لباس ها و دکوراسیون منزلت استفاده کن تا روحیه ات بالا برود. با افراد بدبین مراوده نکن، چون ممکن است که شک و بدبینی آنها درتو هم اثر بگذارد. اگر جزو آن دسته از آدمها هستی که دوست دارند از داستانهای دوروبرشان سردر بیاورند، بهتر است از این کاردست برداری و بیشتر به زندگی خودت برسی.

فال موفقیت ، فال ماه دوم تابستان ۹۶ ، فال موفقیت مرداد ماه ۹۶ ، فال مرداد ماه ۹۶ ، فال مجله موفقیت ، فال نیمه اول مرداد ، فال مجله موفقیت

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در فال موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …