صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی ثروتمندترین سرآشپز جهان +عکس

ثروتمندترین سرآشپز جهان +عکس

2 خواندن ثانیه
۰
0
4

ثروتمندترین سرآشپز جهان +عکس , جالب و خواندنی

ثروتمندترین سرآشپز جهان

در این مقاله از سایت آریاهوم مطلبی در مورد ثروتمندترین سرآشپز جهان کیست؟ +عکس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته جالب و خواندنی از سایت سرگرمی آریاهوم مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 گوردون جیمز رمزی Gordon Ramsay متولد ۸ نوامبر ۱۹۶۶ در اسکاتلند، آشپز، صاحب چندین رستوران و شخصیت تلویزیونی است. به رستوران های او مجموعاً ۱۶ ستاره میچلین اهدا شده که اکنون دارای ۹ عدد از آنهاست. رستوران اصلی این سرآشپز معروف در چلسی لندن از سال ۲۰۰۱ تا کنون ۳ ستاره میشلن دریافت کرده است. ستاره میچلین سری کتاب های راهنمایی است که شرکت میشلن در فرانسه آن را منتشر می کند.

 

ثروتمندترین سرآشپز جهان کیست؟

ثروتمندترین سرآشپز جهان +عکس , جالب و خواندنی

در میان این سری از کتاب ها مشهورترین آن کتابی است که به ارزیابی کیفیت غذای رستوران ها و نشان دادن آن با ستاره پرداخته است و کتاب راهنمای رستوران و هتل میشلن نامیده می شود. فروش سالیانه این کتاب که رستوران های چندین کشور مختلف را بررسی کرده است، از یک میلیون جلد در سال فراتر می رود.

سرآشپزی که لقب افسونگر آشپزخانه را یدک می کشد، سرآشپزی ماهر است که در نوجوانی به سراغ فوتبال رفت و در آن به سرعت پیشرفت کرد و در تیم جوانان گلاسکو رنجرز پذیرفته شد اما در نهایت با مصدومیت شدید دوران فوتبالی خود را آغاز نکرده به پایان رساند و کفش ها را آویخت. او ۱۹ ساله بود که از سر یک اتفاق و با گذراندن دوره های آموزشی آشپزی پا به دنیایی متفاوت گذاشت.

ثروتمندترین سرآشپز جهان +عکس , جالب و خواندنی

شهرت رمزی در اجرای برنامه های تلویزیونی در مورد رقابت های آشپزی و مواد غذایی، مانند مجموعه سریال های انگلیسی آشپزخانه جهنمی، کلمه F و کابوس های آشپزخانه ای رمزی به همراه نسخه های آمریکایی آشپزخانه جهنمی، کابوس های آشپزخانه ای رمزی، استاد آشپز، استاد آشپز نوجوان و هتل جهنم است.

در سال ۲۰۱۵ فوربس نام او را به دلیل دریافت درآمد ۶۰ میلیون دلاری در یک سال اخیر در لیست پردرآمدترین افراد مشهور جهان در رتبه ۲۱ قرار داد.

ثروتمندترین سرآشپز جهان

مطالب مرتبط:

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + ده =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید ایمان غلامی به نام دلتنگه

دانلود آهنگ جدید ایمان غلامی به نام دلتنگه ترانه: مجید احمدی, موزیک و تنظیم: ایمان غلامی D…