صفحه اصلی مجله موفقیت فال موفقیت فال موفقیت نیمه دوم مرداد ماه ۹۶

فال موفقیت نیمه دوم مرداد ماه ۹۶

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

فال موفقیت نیمه دوم مرداد ماه 96 , فال موفقیت

 فال موفقیت نیمه دوم مرداد ماه ۹۶

فروردین

در این ماه نسبت به مسائل دوروبرت بی تفاوت نباشی و نسبت به آنها عکس العمل نشان بده. فکر و زبان و عمل، رمز موفقیت است. فراموش نکن که بار کج هیچگاه به مقصد نمیرسد. اگر نمیتوانی مسائل و مشکلات را حل کنی، آنها را به زمان بسپار و صبوری پیشه کن، نگرش و دید تو نسبت به یکی از مسائل شخصی ات با کسی که به تو بسیار نزدیک است، متفاوت است؛ انتظار نداشته باش که همه با تو موافق و هم نظر باشند. تو باید تحمل شنیدن نظرات مخالف را داشته باشی و روی تک تک آنها فکر کنی تا بتوانی تصمیم درست بگیری . در زندگی صداقت و پاکی و قناعت را فراموش نکن…واقع بین باشی؛ چون در غیر این صورت با نامیدی مواجه خواهی شد. وسواس را کنار بگذارو  به افراد خانواده و فامیلی بیشتر توجه کن . اگر دل کسی را شکسته ای، هرچه زودتر دل او را به دست بیاور  روزگار شادی در پیش داری به شرط انکه علاقه، اراده و سرعت عمل داشته باشی، به زودی خبرهای خوبی دریافت خواهی کرد و تغییرات اساسی و مثبتی در زندگی ات به وجود میآید.

اردیبهشت

این روزها تمرکزت را برای درست انجام دادن کارهایت از دست داده ای؛ به خودت بیا و دوباره هدفت را مشخص کن . اگر تمام هفته کار کرده ای و خسته شده ای، اخر هفته را برای یک استراحت مطلق در نظر بگیر و ورزشی های مورد علاقه ات را انجام بده. هر کار بزرگی، اول با قدمهای کوچک آغاز می شود. اگر کارها را به تنهایی نمیتوانی انجام بدهی، با کسی که همفکرتوست، مشورت کن و از او بخواه تا تو را یاری کند. تا میتوانی به نیازمندان کمک کن و صدقه بده. در فکر بیشترکردن فعالیت اقتصادی ات هستی؛ فراموش نکن که با تدبیر و تلاش میتوانی سال فوق العاده ای را برای خودت و خانوادهات بسازی، ملاقاتهای کاری ات را جدی بگیر، چون در آنها به نتایج دلخواهت می رسی. به ارزش هایت پایبند باش و تعیین کن که در زندگی به دنبال چه چیزی هستی؟ اهدافت را مشخص کن و به سوی انها قدم بردار صادق باش و بر خدا توکلی کن که یاری او موجب پیروزی ات خواهد بود. ارادها ت را هم قوی تر کن و با کوشش و تلاش قدم بردار، اما از جاده حوصله و شکیبایی خارج نشو.

خرداد

 مدتی است که ایده ای ذهنت را مشغول کرده و انرژی زیادی از تو گرفته است؛ هر چه زودتر آن را عملی کن، زیرا زمان مساعد است و اگر مشکلاتی پیش آمد، نترس؛ چون کارهای بزرگ با خطر همراه هستند، ولی موفقیت متعلق به توست. عادت کن تا قبل از دست به کار شدن روی جزئیات شرایط تمرکز کنی تا هیچ چیز مبهمی برایت باقی نماند. آدم واقعگرا و دست و دلبازی هستی، اما حد اعتدال را فراموش نکن و حساب داخل و خرجت را داشته باش. چیزهایی را که باعث نگرانی ات می شوند و برایت دوگانگی به وجود می آورند، کناربگذار، سعی نکن که از مسائل پیش رویت فرار کنی؛ شجاعت داشته باش و بدان که خداوند با توست. در این ماه باید بیشتر به فکر پول درآوردن باشی و کارت را جدی بگیری و تلاش کنی که کارهای عقب افتاده ات را به اتمام برسانی، انسانهای موفقی از فرصتهایشان به طرز هوشمندانهای بهره میگیرند؛ پس به هوش باشی که وقت را بیهوده از دست ندهی. به زودی خبر خوشی خواهی شنید و طراوت و شادی جای ناراحتی را خواهد گرفت.

تیر

میخواهی نوآوری بیشتری داشته باشی و از کارهای کلیشه ای خسته شده ای و دنبال اتفاقات تازه و هیجان انگیز هستی. در چند ماه اول سال شانس زیادی همراه تو است. با دعا کردن و خلوص قلب، میتوانی موانع را از سر راهت برداری. نگران نباش که در هر چیزی، خیری هم نهفته است. برای خودت هدف های کوتاه مدت و بلندمدت بگذار و مطمئن باش که با رسیدن به ان ها تا اخر عمرت لذت بسیاری خواهی برد. قبلا تواضع بیشتری داشتی؛ بهتر است در این برهه از زمان هم کمی از غرورت کم کنی. از بزرگان خانواده کمک بگیر؛ فراموش نکن که باسوال کردن و مشورت خواستن کسی کوچک نمی شود. میخواهی کاری را شروع کنی، اما قبل از آن خوب فکر کن تا اشتباه نکنی. یادت باشد هیچ وقت کارها با بگو و مگو درست نمی شود و با صبرو شکیبایی امور زندگی بهتر نظم می یابد؛ پس بر اعصابت مسلط باش و بر خدا توکلی کن؛ همه چیز به وقت خودش درست می شود. بیشتر مراقب سلامتی ات باش و برای سلامت جسمت ورزش کن تا ضعف و سستی را از خودت دورکنی .

مرداد

با انرژی مثبت و توکلی بر خداوند میتوانی دوباره با عشقی و امید موانع سر راهت را به راحتی برطرف کنی. از افراد منفی دورباش تا اعصابت آرام باشد. در تحصیل و تجارت باید تلاش و پشتکار همراه با صبوری داشته باشی. اگر دل کسی را شکسته ای یا خاطر کسی را آزرده ای، هرچه زودتر برنامه ای بچین و نگذار این دلخوری باقی بماند. برای تصمیم در مورد معامله پیش رو، با شخص باتجربه ای مشورت کن تا پشیمان نشوی، لبخند را فراموش نکن چون کلید هرقفلی است. روزهای سختی بر تو گذشته، اما با صبر و شکیبایی این دوران تمام می شود؛ پس به خدا توکل کن و به حرف این و آن توجهی نداشته باش، درحالی و لحظه زندگی کن؛ چون آینده هنوز نیامده است و گذشته هم دیگر تمام شده است. موفقیت در چند قدمی تو است: پس فراموش نکن که با قدری تلاش، وقت شناسی و دقت به آن دست می یابی. بدان که تردید کاری را پیش نمیبرد، ولی تدبیر گره گشاست و صبر و حوصله برای انجام هر کاری لازم است.

شهریور

کارهایی انجام میدهی که فکر میکنی آیا فایده ای دارند یا نه؟ اما در طول زمان می بینی که چقدر کارساز هستند. تصمیم مهمی باید بگیری؛ پس اگر کاری به تو اطمینان قلبی میدهد، حتما آن را ادامه بده. از حالا خودت را برای تابستان آماده کن، چون به زودی مسیر زندگی ات تغییر خواهد کرد. در ارتباط با افراد مختلف موقعیتهای خوبی به سراغت می آید؛ پس سعی کن از روابط به وجود آمده استفاده کنی و به خودت شانسی بیشتری بدهی. راه راست و مستقیم بهترین راه برای خشنودی خدا و خلق خداست؛ سعی کن همیشه در راه راست و اعتدالی قدم برداری. بیش از اندازه زندگی را سخت گرفته ای و ازهرچیزی دلخور و عصبانی می شوی و با همه سر ناسازگاری داری؛ یادت نرود که دنیا ارزش این همه غصه را ندارد و بهتر است با روی خوشی با دیگران رفتار کنی، تلاشت را برای رسیدن به هدف بیشتر کن. امتحان بزرگی در پیش رو داری که نتیجه این امتحان برایت مهم است؛ پس نهایت سعی ات را برای پیروزشدن در این امتحان بکن و مطمئن باشی که خداوند در هر حالی پشتیبان توست.

مهر

کسانی که به هنر آشپزی علاقه ای دارند، میتوانند دیگران را خوشحالی کنند و با پختن یک شیرینی یا شام خوشمزه، عشقشان را به نزدیکانشان نشان دهند. اگر در مورد روابطت سوال های مهمی داری، همان روز اول بپرس و از چیزی خجالت نکش، نگران مسائلی هم که اکنون درگیر آنها شده ای، نباش و زیاد به آنها فکر نکن ؛ چون اگر از راه قانونی کاری را دنبال کن ، درنهایت به خواسته ات میرسی، اگر کسی به تو مقروض بوده، قرضش را ادا می کند. پس اندازکردن را توصیه میکنم، چون در روزهای مهم و کارساز به درد تو میخورد. وقتی افکارت را متمرکز کنی، پروردگارت به تو امنیت خاطر میدهد و همه اضطراب هایت را برطرف میکند. این صلح و آرامش درونی را همواره با خود داشته باش  و سعی کن همیشه بر افکار، گفتار، اعمال و واکنش هایت مسلط باشی، شاد باش، زیرا زمان آن رسیده که چرخ زندگی ات به طرف جاده خوشبختی و سلامتی تغییر مسیر دهد.

آبان

تازگی ها زود رنج شده ای و انتقادهایی که درست هم هستند، باعث ناراحتی ات می شوند. انتقادها را بپذیر اما نگذار اعتماد به نفست کم شود و شخصیتت زیر سوال برود. اگر احساسی خستگی و کسالت میکنی، کمی به خودت استراحت بده. اول سال  هدف هایی را برای خودت گذاشته بودی، اما با گذشت زمان میبینی که این اهداف بسیار سنگین هستند. بین خواسته ات و واقعیت ها تعادل برقرار کن تا اعصابت آرام و راحت باشد. تا ماه دیگر تفریحی پیش میآید که نمیتوانی به سادگی از آن چشم بپوشی و خبری می شنوی که باعث خوشحالی خودت و خانواده ات میشود. برنامه ریزی بلندمدت داشته باش  و در مورد چگونگی اجرای آن با افراد با تجربه مشورت کن که از وسط راه بر نگردی. هر کاری مقدمه ای لازم دارد؛ تمام امکانات و آمادگی های لازم را برای واقعیت بخشیدن به خواسته هایت فراهم کن. همواره دیگران را تحسین کن؛ چون در این دنیا هیچ چیزی به اندازه احساسی خوبی که به دیگران میدهی، لذت بخش  نیست. مسئولیت اعمال، رفتار و افکارت را برعهده بگیر و کارهای به تعویق انداخته را در اسرع وقت انجام بده، کار امروز را به فردا موکول نکن و برای تعیین مسیر زندگی ات، شجاع باش.

آذر

انرژی مثبتت را بالا ببر تا راحت تر بتوانی به اهدافت برسی. با ریسک کردن، موقعیت خودت را به خطر نینداز  هر روز برنامه هایت را روی کاغذ بنویس  و اولویت بندی کن و ببین که باید کدام یک را اول انجام بدهی، حواست به حساب بانکی ات باشد و مراقب خرجهای اضافی باش  تا آخر ماه کم نیاوری، اگر در رابطه عاطفی ات میتوانی گذشته را جبران کنی، این کار را بکن و سعی کن تا آن رابطه را ترمیم کنی. ممکن است موقعیت برای سفری که مدتهاست در رویاهایت داشته ای، پیش بیاید؛ احساسی تصمیم نگیر و با درایت کارهای سفر را پیش ببر  تردیدها و نگرانی هایت را کناربگذارتا شانس یارت شود. اتفاقات جدید باعث رشد شخصیتت می شود و از آنها چیزهای زیادی یاد می گیری . بکوش  درمورد افراد قضاوت نکنی؛ زیرا هیچ کسی کاملی نیست. یادت باشد ناخواسته بازتاب انتظارات دیگران نشوی و صرفا مطابق میل آنها رفتار نکنی یا عمرت را برطبق خواسته های دیگران نگذرانی. تنوع در زندگی را در حد تعادلی فراموش نکن؛ چرا که این کار، روحیه ات را شاداب تر و با طراوت ترمی کند.

دی

در این ماه تمام سعیات را بکن که خودت را با دیگران هماهنگی کنی و انعطاف پذیر باشی. اگر شرایط برای انجام معامله ای پیش آمد، حتما با فردی آگاه مشورت کن و آن را انجام بده تا از هیچ نظر مشکلی خاصی به وجود نیاید. بیشتر به تغذیه ات توجه داشته باش  تا بیمار نشوی و تناسب اندامت به هم نخورد. خودت میدانی که رمز موفقیت، اراده و پشتکار است؛ پس اگر به هنری علاقه داری، توجه بیشتری داشته باش و با اراده و پشتکار و به صورت حرفه ای به آن بپرداز امسال مسائل مادی برایت از اهمیت بسیار کمتری در برابر مسائلی معنوی برخوردارند و بعضی وقتها دلت می خواهد خودت را از دنیایی که در آن همه چیز به پولی بستگی دارد، دور کنی متاسفانه گاهی نمی شود که برای همیشه از آدمهایی که اخلاقشان را دوست نداری، فاصله بگیری؛ فقط میتوانی برای مدتی کوتاه از فضایی که تو را اذیت میکند، دورشوی و در دل طبیعت وقت بگذرانی. دنیا و عوامل آن فانی هستند؛ مانند انسانهای عاقل، جهان را بر خود آسان بگیرو عینک بدبینی را بردار و دیدیخوشی بینانه به محیط کار و زندگی ات داشته باشی.

بهمن

همیشه مورد احترام همکاران و نزدیکانت بوده ای که همه این انرژی های خوبی که دریافت میکنی، به خاطر اخلاق خوبت است. به والدینت بیشتر توجه کن و گاهی بدون دلیلی برایشان هدیه ای بخرد. اگر بتوانی صبح کمی زودتر بیدار شوی، خیلی خوب است. کارهایت را اولویت بندی کن و اولی به کارهای اصلی ات بپرداز و بعد بقیه روز را به خودت و عزیزانت اختصاص  بده. سعی کن همواره غرورت را کنار بگذاری و با قادر متعادلی و دیگران ارتباطی موثر برقرار کنی و این را فراموش نکن  که نیروی بیکران قادر مطلق تو را حمایت میکند. از آخرهفته ها استفاده کن و به تفریح با عزیزانت بپردازد دنیا را هرجوری بگیری، همان جور است، اگر سخت بگیری، سخت و اگر آسان بگیری، آسان است. مسائلی که پیش آمده، نمیگذارند روی کاری تمرکز داشته باشی، اما تو سعی کن واقعیتها را ببینی، هرگز از زندگی ناامید نباش؛ چرا که زندگی مانند رقابت است و گاهی سخت و گاهی هم آسان می شود: اما میگذرد. سعی کن عصبانیتت را چنان مهارکنی که به جای اینکه خشم تو را فرابگیرد و از پای درآورد، توبر آن مسلط شوی.

اسفند

این ماه، فرصت خوبی برای انجام کارهای جدید، سخت و پیچیده است؛ پس اعتماد به نفس داشته باش و خودت را دست کم نگیر، آخرهفته ها کارهای عقب مانده یا کارهایی را که نیاز به تمرکز و توجه چندانی ندارند، انجام بده، مثلا منظم کردن وسایل شخصی از کمدها گرفته تا … ؛ اگر بتوانی با کمک کسی به این کارها مشغول بشوی، می بینی که چقدر زمان زود میگذرد و از انجام آنها هم چقدر لذت برده ای. اگر هنرمند هستی، در این هفته کار جدیدی انجام خواهی داد که باعث پیشرفتت خواهد شد. در هیچ کاری افراط نکن و حد وسط را در نظر بگیرد. در هنگام خرید مراقب خرج کردن پولی هایت باشی و با دقت و درایت تصمیم به خرید بگیرتا از نظر مالی دچار بحران نشوی. در این تابستان میتوانی به دنبال علایق هنریات باشی و یک بار دیگر خودت را محک بزنی. افرادی که مومن هستند و عشق وعلاقه خاصی نسبت به خالق  خودشان دارند، در زندگیشان موفقی ترند؛ به پروردگارت توجه خاصی داشته باشی و با او راز و نیاز کن.

فال موفقیت نیمه اول شهریور ماه ۹۶

فال موفقیت ، فال ماه دوم تابستان ۹۶ ، فال موفقیت مرداد ماه ۹۶ ، فال مرداد ۹۶ ، فال مجله موفقیت ، فال نیمه دوم مرداد ماه ۹۶ ، فال مجله موفقیت

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در فال موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هفت =

*

بررسی

علت سکسکه نوزاد چیست؟

یکی از مشکلاتی که برای نوزادها معمولا به وجود می آید سکسکه است. آیا سکسکه نوزاد خطرناک است…