صفحه اصلی اخبار حوادث علی دایی سراوانی به قتل رسید!

علی دایی سراوانی به قتل رسید!

21 خواندن ثانیه
۰
0
0

قتل علی دایی سراوانی توسط یک معتاد در سیستان بلوچستان

علی دایی سراوانی به قتل رسید! , حوادث

یحیی تاج ور ملقب به علی دایی یکی از جوانان ورزشکار سراوان بود که به دست فرد معتاد به قتل رسید.

علی دایی سراوانی

یحیی تاج ور “جوان محبوب سراوانی عصر روز گذشته با ضربات چاقو به قتل رسید . “یحیی تاج ور” ملقب به “علی دایی” در شهرستان سراوان از استان سیستان و بلوچستان عصر دیروز با ضربات چاقو یک فرد معتاد به قتل رسید.

وی یکی از جوانان ورزش دوست و ورزشکار سراوان بود که در رشته دو میدانی فعالیت داشته است و از محبوبیت خاصی میان ورزشکاران و شهروندان برخوردار بود.

محمد رضا گمشادزایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراوان اظهار داشت:طبق اطلاعاتی که به دست آورده است تاج ور با ضربات چاقو یک معتاد در یکی از خیابان های سطح شهر به قتل می رسد.

علی دایی سراوانی به قتل رسید! , حوادث

قتل یحیی تاج ور ورزشکا دو میدانی

وی افزود:شنیده می شود قاتل از صحنه جرم متواری شده است. “علی دایی”جوانی با معلولیت که عاشق فوتبال بود و در چند سال اخیر در هر مسابقه فوتبال و دو میدانی که در شهرستان و استان برگزار می شود حضوری بی شائبه داشت.

حضور وی در مسابقات قوت قلبی برای دیگر ورزشکاران و ورزش دوستان شهرستان بود، همچنین به خاطر علاقه ای که به علی دایی داشت، سراوانی ها به وی لقب علی دایی را داده بودند.

با تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان قاتلی که به دلیل اختلافات شخصی دوست خود را بر اثر ضربات چاقو به قتل رسانده بود در کمتر از یک ساعت دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ احسانعلی آذرپودینه رئیس پلیس Police شهرستان سراوان در بیان جزئیات دقیق این خبر گفت: در تاریخ نوزدهم خرداد ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان از درگیری منجر به چاقو خوردگی یک جوان ۲۵ ساله در یکی از خیابان های این شهرستان با خبر شدند.

رئیس پلیس شهرستان سراوان افزود: در این درگیری جوان مجروح که در منطقه معروف به علی دایی بوده پس از مصدومیت به مراکز درمانی منتقل می شود ولی به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس با اشراف اطلاعاتی از اختلافات مقتول با یکی از دوستانش با خبر شده و به دلیل ناپدید شدن فرد مظنون به محل نا معلومی، بررسی های پلیس وارد مرحله جدید شد.

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

*

بررسی

مواد غذایی مفید برای ریکاوری بعد از ورزش

به طور کلی نوع تغذیه و زمان صحیح آن پس از ورزش و انجام فعالیت های بدنی می تواند اثر ورزش ر…