صفحه اصلی اخبار حوادث ماجرای خودکشی دسته جمعی اشرار لرستان !

ماجرای خودکشی دسته جمعی اشرار لرستان !

0 خواندن ثانیه
۰
0
3

ماجرای خودکشی دسته جمعی اشرار لرستان ! , حوادث

 خودکشی دسته جمعی اشرار لرستان !

خبر خودکشی دسته جمعی اشرار لرستان با قرص در فضای مجازی منتشر شد که معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان لرستان این خبر را تکذیب کرد.

خودکشی دسته جمعی اشرار پس از دستگیری در لرستان

سردار قنبری فرمانده انتظامی استان لرستان گفت اعضای باند اشرار لرستان که پس از ماه ها فرار از سوی پلیس غافلگیر و دستگیر شدند پس از ملاقات با خانواده هایشان با خوردن قرص هایی به صورت گروهی دست به خودکشی زدند.

سردار قنبری افزود:سردسته باند اشرار لرستان از ۷ اسفند ۹۳ به اتهام قتل تحت تعقیب بود. اعضای باند هم برای فراری دادن یک زندانی نقشه کشیده بودند که ناکام ماندند.

ماجرای خودکشی دسته جمعی اشرار لرستان ! , حوادث

وی ادامه داد:سپس مخفیگاه این باند در کرج شناسایی شد. آنها در کرج نیز از یک طلافروشی سرقت کرده، خودرویی را دزدیده و پس از شهادت یک افسرپلیس به خرم آباد گریخته بودند.
همچنین بخوانید : تمامی اتفاقات و حوادث ناگوار ایران و جهان

فرمانده انتظامی استان لرستان اضافه کرد:سرانجام اعضای باند تبهکاران در عملیاتی غافلگیرانه به دام افتادند. این افراد پس از دستگیری خواستار دیدار با خانواده هایشان شدند. این درحالی بود که آنها قبل ازدستگیری قرص خورده بودند که دوتن از آنها جان سپرده ودوتن دیگرنیز با تلاش پزشکان نجات یافتند.

بررسی ها نشان داد اعضای این باند که ۲۱ تا ۲۶ ساله هستند، هفت مورد سرقت مسلحانه درپرونده داشته اند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت:خبر خودکشی دسته جمعی اشرار لرستان که در رسانه ها منتشر شد ازاساس تکذیب می شود و چنین خبری صحت ندارد.
سرهنگ شیر آوژن افزود:با هماهنگی مقام قضایی در صدد برخورد قانونی با منتشر کنندکان این خبر کذب هستیم.
گفتنی است امروز در فضای مجازی بر خی رسانه ها بدون ذکر منبع خبری را منتشر کردند که بر اساس آن ۴ زندانی شرور هنگام ملاقات با خانوادههایشان در خرم آباد با خوردن قرص دست به خودکشی دسته جمعی زده بودند که ۲ نفر از آنها فوت کرده و ۲ نفر دیگر با تلاش پزشکان از مرگ نجات پیدا کرده است.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − ده =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…