صفحه اصلی سرگرمی جالب و خواندنی موهای عجیب ۳ متری پیرزن ۸۱ ساله!

موهای عجیب ۳ متری پیرزن ۸۱ ساله!

0 خواندن ثانیه
۰
0
3

موهای عجیب 3 متری پیرزن 81 ساله! , جالب و خواندنی

موهای پیرزن از ۲۲ سال پیش تا به امروز کوتاه نشده است ، موهایی که از یک دوران به بعد به شکلی عجیب و ژولیده رشد کردند و حالا این زن آنها را مثل یک مار دور سرش می پیچد.

موهای عجیب ۳ متری پیرزن ۸۱ ساله!

در میان عجیب و غریب های فضای مجازی اخیرا نام و تصاویر پیرنز ویتنامی که موهای ژولیده بسیار بلندی دارد نظرها را به خود جلب کرده است، شکل و حالت موهای بسیار عجیب و البته بلند این زن موهای پیرزن
با موهای طبیعی انسان متفاوت است.

موهای عجیب 3 متری پیرزن 81 ساله! , جالب و خواندنی

 پیرزن ۸۱ ساله با موی ۳ متری شبیه مار!

“ترین تی نیهن” مدت ۲۲ سال تمام است که موهای خود را کوتاه نکرده موهایی که از سال ها پیش به یکباره به طرز غیرطبیعی تغییر حالت داد.این زن ۸۱ ساله موهای ژولیده ۳ متری خود را بافته و مثل یک مار روی سرش جمع می کند. او ادعا می کنند ژولیده شدن موهایش به طور کاملا ناگهانی بعد از سال ۱۹۹۵ آغاز شده و با کوتاه کردن های مداوم هیچ تغییری در آن ایجاد نشد.

موهای عجیب 3 متری پیرزن 81 ساله! , جالب و خواندنی

پیرزنی که موهایش را مثل مار دورسرش می پیچد

در ان سالها او متوجه شد موهایش در پشت سر به هم گره خورده اند، او سعی کرد آن ها را با شانه باز کند، اما فایده ای نداشت بنابراین آن ها را کوتاه کرد. بااین حال دوباره به همین شکل رشد کرد و هرچه بلندتر شد ضخیم تر شد.
در نهایت متوجه شد که نمی تواند با کوتاه کردن و استفاده از سرشور های متفاوت تغییر حالت موهای سرش را متوقف کند به همین دلیل تصمیم گرفت و از آن ها به شکلی که هستند مراقبت کند ، ادامه این روند بعد از ۲۲ سال او را به این جا رسانده که به دلیل جلب توجه مردم باید موهایش را اکثر اوقات هنگام بیرون رفتن از خانه بپوشاند. موهای عجیب 3 متری پیرزن 81 ساله! , جالب و خواندنی

موهای عجیب 3 متری پیرزن 81 ساله! , جالب و خواندنی

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در جالب و خواندنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…