صفحه اصلی اخبار حوادث اعترافات هولناک متهم سرهای کشف شده در تهران + عکس

اعترافات هولناک متهم سرهای کشف شده در تهران + عکس

19 خواندن ثانیه
۰
0
0

اعترافات هولناک متهم سرهای کشف شده در تهران + عکس , حوادث

اعتراف متهم سرهای کشف شده در تهران

مرد سالخورده زمانی که با پسرخوانده معتادش و همسر او در خانه شان در حوالی امیرآباد تهران درگیر شد، هردوی آنها را شامگاه هشتم مرداد امسال با شلیک گلوله کشت.

او برای پنهان ماندن راز این جنایت، جسد زوج جوان را تکه تکه کرد و در سطل های زباله انداخت و بعد سرهای بریده شده آنها را سوزاند و در حاشیه خیابان شیخ بهایی رها کرد.

عامل این جنایت هولناک بعد از گذشت چند هفته شناسایی و با دستور بازپرس سجاد منافی آذر، قاضی شعبه سوم دادسرای جنایی تهران بازداشت و در جریان تحقیقات، راز این جنایت هولناک را فاش کرد. او با صدور قرار قانونی روانه بازداشتگاه اداره دهم پلیس آگاهی تهران شد .

متهم با گذشت ۳۸ روز از جنایت، دیروز همراه بازپرس جنایی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران به محل جنایت در امیرآباد منتقل و به تشریح صحنه قتل ها پرداخت.

اعترافات هولناک متهم سرهای کشف شده در تهران + عکس , حوادث

متهم سالخورده گفت:پسرخوانده و عروسم معتاد بودند و همیشه من و همسرم را اذیت می کردند. پسرخوانده ام همه وسایل خانه را برمی داشت و می فروخت و با پول آن مواد می خرید.

آن شب دیگر از دست رفتارهای او خسته شده بودم. بنابراین تصمیم گرفتم به زندگی او پایان دهم.

به او که شلیک کردم، همسرش از اتاق بیرون آمد که به او نیز شلیک کردم و به زندگی اش پایان دادم.

مانده بودم با اجساد چه کنم که همین باعث شد دوشبانه روز جسد هردویشان را با اره برقی متعلق به پسرخوانده ام تکه تکه کرده و در سطل های زباله و محل بازیافت رها کنم.

سرهای بریده این زوج را هم به فاصله یک روز در حوالی خیابان شیخ بهایی رها کردم و آن را سوزاندم تا هویتشان فاش نشود. بعد از رها کردن سرها به خانه آمدم و تا زمان دستگیری در خانه ماندم.

وی با اشاره به این که به هر قربانی دو گلوله شلیک کرده بود، افزود:از جنایت هایی که انجام دادم، پشیمانم. می دانم این پشیمانی دیگر فایده ای ندارد. می خواهم بمیرم.

من به آخر خط زندگی رسیده ام. از این که زنده ام، عذاب می کشم و با جنایت های تلخی که رقم زده ام، دیگر نمی خواهم نفس بکشم و زنده باشم. اعدامم کنید تا راحت شوم.

اعترافات هولناک متهم سرهای کشف شده در تهران + عکس , حوادث

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

*

بررسی

عکس های لیلا اوتادی در آتشکده شهر یزد !

لیلا اوتادی بازیگر ۳۴ ساله کشورمان عکس های جدیدی از خودش را منتشر کرده است. عکس های لیلا ا…