عکس پروفایل جدید

فال موفقیت نیمه دوم شهریور ماه ۹۶

0 11

فال موفقیت آریاهوم ، برای مشاهده فال موفقیت نیمه دوم شهریور ماه ۹۶ در ادامه به آریاهوم همراه شوید

فال موفقیت نیمه دوم شهریور ماه 96 , فال موفقیت

فال موفقیت نیمه دوم شهریور ماه ۹۶

فروردین

درباره تصمیمی که گرفته ای، نظرت را تغییرنده و از این شاخه به آن شاخه نپر. سعی کن عزمت را جزم کنی و با اراده بیشتری کارهایت را پیگیری کرده و قدم های بعدی ات را درست برداری. در این ماه محتاط و محافظه کارباشی و با سیاست، عمل کن. آدمهایی با انرژی منفی اطرافت هستند؛ سعی کن حضور آن ها تو را افسرده و غمگین نکند. هرچه در حالت افسردگی و گوشه گیری باقی بمانی، مشکلات حلی نمی شود و حتی ممکن است پیچیده تر هم بشوند. از قدرتهایی که داری نهایت استفاده را ببر تا اعتماد به نفسی بیشتری داشته باشی. برای آخرهفته برنامه ای داشته باش تا همراه با خانواده ات ساعاتی را به تفریح بپردازی و از کسالت و رخوت خارج شوی. از رنگ های شاد در لباس ها و دکوراسیون منزلت استفاده کن تا روحیه ات بالا برود. با افراد بدبین مراوده نکن، چون ممکن است که شک و بدبینی آنها درتو هم اثر بگذارد. اگر جزو آن دسته از آدمها هستی که دوست دارند از داستانهای دوروبرشان سردر بیاورند، بهتر است از این کاردست برداری و بیشتر به زندگی خودت برسی.

اردیبهشت

تولدت مبارک. امسال ستاره ها به نفع تو میگردند و به زودی، موقعیتی که در انتظارش بودی، برایت فراهم می شود و اطرافیانت به تو و کارهایت افتخار میکنند. نگرانی هایت را رهاکن و سرت را با خواندن کتاب مورد علاقه ات یا ثبت نام کردن در هر رشته ای که به آن علاقه مند هستی، گرم کن، آدم باهوش و مستعدی هستی: پس سعی کن از این نعمت خدادادی نهایت استفاده را ببری. در بعضی روابطت مشکلاتی وجود دارد؛ از کوچک ترین آنها شروع کرده و برای رفع هرکدام از آن ها راه حلی پیدا کن. همیشه دوست داری برای هر چیزی یک توجیه منطقی پیدا کنی، اما باید بپذیری که در زندگی، برخی چیزها هستند که بدون هیچ دلیل و برهانی اتفاق میافتند و درنهایت تبدیل به تجربیات تو در زندگی می شوند. فاصله هایی را که به وجود امده است، با مهمانی دادن از بین ببر برای رسیدن به هدف هایت به برنامه ریزی جدیدی نیاز داری؛ برای این کار با فرد باتجربه ای مشورت کن تا پشیمان نشوی. باید روش های تازهای را برای رسیدگی به کارهایت در پیش بگیری و اگربعضی وقتها نمیتوانی از راهی به هدفت برسی، راه های دیگر را امتحان کن .

خرداد

حد و حدودت را مشخص کن و نگذار دیگران وارد حد و مرزات بشوند. اشتباهاتت را بپذیر و عذرخواهی کن. در این هفته از لحاظ عاطفی احساس آرامش میکنی و ساعات خوشی را خواهی گذراند. سعی کن در درونت ثبات و تعادل داشته باشی تا رویارویی با موقعیت ها برایت ساده تر باشد. به افراد منفی باف نزدیک نشو تا نتوانند با انرژی منفی شان برتو هم اثر بگذارند. فراموش نکن که هر اتفاقی یک دلیلی دارد و ما از حکمت خداوند چیزی نمیدانیم. در این فصلی فرصتهای جدیدی که منتظرشان بودی برایت پیش می آیند؛ فقط باید دقت کنی که آن ها را از دست ندهی. آخرهفته ها را به استراحت بگذران تا برای شروع هفته جدید انرژی کافی داشته باشی. هرچیزی را که به ذهنیت میرسد، به زبان نیاور؛ همیشه اولی فکر کن، بعد حرف بزن . چیزهایی را که باعث اختلاف بیشتر بین تو و نزدیکانت می شود، کنار بگذار و فراموش نکن که نمیتوانی کسی را عوض کنی و باید هر کسی را به همان صورتی که هست، بپذیری . روی کارهایی که جنبه مالی دارند، بیشتر فکر کن و دست از عجله کردن بردار؛ به قولی معروف، دوبار فکرو یک بارعمل کن.

تیر

امسال بالاخره پروژه ای که مدت ها قبل آغاز کرده بودی و به نتیجه می رسد . سعی کن پرحرفی را کناربگذاری و بیشتر گوش بدهی. آخرهفته ات را در کنار خانواده بگذاران و لحظات خوشی را با آنها تجربه کن . اگر چیزی را گم کرده ای، به زودی آن را پیدا میکنی. برای مجردها، شانس ازدواج وجود دارد و فقط باید قدمهای اولیه آن را بردارند. برای متاهل ها هم امسال سالی است که بیشتر اوقات خود را در خانه و همراه با خانواده سپری میکنند. خالصی بودن در هر راهی که هستی و نزدیکی به خدا، کلید موفقیت است. برای بهبود کار یا تحصیلی و حتی عاطفی، به دنبال راه های نو و خلاقانه باش. عاشق جلب توجه کردن هستی، فقط باید از آدمهای منفی فاصله بگیری، اکنون زمان گرفتن جواب سوالیهایی است که مدت ها منتظر شنیدن آنها بودی، نسبت به اطرافیانت خوش بین باش تا در آرامش زندگی کنی. مدتی است که کمی نگران به نظر می رسی؛ تلاش هایت را ادامه بده و مابقی را به خداوند بسپار به زودی هر مانعی که برسرراهت قرار دارد، با کمک شخصی که دوستت دارد، برداشته می شود.

مرداد

به جای انتخاب راههای پر پیچ وخم ، از راههای ساده تری استفاده کن. سعی کن مسائل را بزرگتر از آنی که هست، جلوه ندهی تا راحتتر با آنها کنار بیایی. باید تمام سعی و تلاشت را برای رسیدن به اهدافت بکنی تا احتمالی موفقیتت بیشتر شود. وقتی کارهایت آن طور که میخواهی، پیش نمیرود و فکر میکنی به تنهایی قادر به درست کردن اوضاع نیستی، پس از خانواده ات کمک بگیر از پیشی داوری کردن بپرهیز افراد زیادی در زندگی به تو کمک میکنند و پشت و پناهت هستند؛ پس به دلیل حضور آنها، شاکر خداوند باش و همیشه از بزرگی اش یاد کن. میتوانی برای تعطیلات آخرهفته برنامه ریزی کنی و از بودن با عزیزانت لذت ببری. کمک کردن به زیردستان و مستمندان را از یاد نبرو سعی کن هرمقدار که شده، انفاق کنی، به سلامتی ات بیشتر بها بده و تا میتوانی برای ارتقای آن بکوش. اگر احساسی میکنی سرحالی نیستی و زندگی برایت یکنواخت شده است، یا سفری کوتاه داشته باش و یا سعی کن تغییری، هرچند ناچیز، داشته باشی و اجازه نده افکار و اتفاقات منفی روح و جسمت را کسل کنند.

شهریور

همیشه قلبی به لطافت گل و روحی به بلندای آسمان و دلی پر از مهرداری و با خوش رویی ات، زندگی اطرافیانت را هم درخشان می کنی؛ این روحیه را حفظ کن، زندگی پر از پستی و بلندی است و هرکسی، مسائل و مشکلات خودش را دارد. برای حل آنها اولویت بندی کن و ابتدا به مهمترینشان بپرداز. هنوز سالیان زیادی را در پیش روداری، پس از همین امروز باید به فکر فردا باشی و توشه ای برای دنیا و اخرتت مهیا کنی، با مشورت با افراد با تجریه، برای آینده ات برنامه ریزی کن. درمیان اطرافیانت آدمهای چرب زبان و متملق وجود دارند؛ پس با تعریف های آن ها، مغرور نشو و سعی کن با ایشان با درایت برخورد کنی. گاهی باید برای شناختن دوست از دشمن، اطرافیانت را امتحان کنی و ببینی ان ها تا کجا از تو حمایت میکنند. در کارهایت توکل برخداداشته باش و مطمئن باشی که گره از کارهایت بازمی شود؛ پس صبوری را فراموش نکن… به سلامتی ات بیشتر توجه کن و اگر لازم است، از یک رژیم غذایی مناسب کمک بگیر .

مهر

بهترین زمان است تا با کسی که دوستش داری، قراری بگذاری و حرفهای دلت را به او بزنی، برای روز و هفته و ماهت برنامه ای بنویس؛ شاید مسائلی پیش بیاید که نتوانی آنها را به موقع انجام بدهی، اما نگران نباش، چون با کمی تاخیرموفق می شوی. اگر احساسی بیماری یا خستگی میکنی، بهتر است به پزشک مراجعه کنی و از این حالت در بیایی. برای انجام کاری، نگران هستی، ولی بدان که با صبرو شکیبایی به نتیجه ای که میخواهی، می رسی. به تو پیشنهادی می شود که باید با خوشی بینی پیش بروی و دست از منفی بافی برداری. نسبت به دیگران مهربان تر باشی و فراموش نکن که از محبت خارهاگل میشود. خوشی بینی چیز خوبی است، اما انسان عاقلی باید واقعیت ها را هم در نظر بگیرد. کاری را که انجام می دهی، آسان نگیر و بر تمام مراحل انجام آن تمرکزداشته باش، در مورد شغلت احساس نگرانی میکنی، اما استرسی را کناربگذار و تلاشت را بیشتر کن؛ زندگی در حالی تغییراست و این تغییرات مثبت برای تو خانواده عالی است.

آبان

تولدت مبارک . شاید ما امروز چیزی را بخواهیم، اما خداوند برای ما چیز بهتری را در نظر داشته باشد؛ پس به او اعتماد داشته باشیو صبوری پیشه کن . به دنبال عملی کردن ایده هایت باش و روی پای خودت بایست؛ به زودی پیروزی با توست. سعی کن با افراد مثبت هم نشینی کنی و به سخنان انها توجه کامل داشته باشی، سالی را که شروع کرده ای، یکی از بهترین سال های زندگی ات خواهد بود؛ چرا که همدلی های زیادی را در دوروبرت احساسی میکنی و روزهای خوشی را با خانوادهات خواهی گذراند. سعی کن از همین حالا برای کارهایی که شروع کرده ای و برنامه هایی که در سرداری، تلاش بیشتری به خرج بدهی تا به مراحل بالاتر و موفقیت های بیشتری برسی، بدان که مشورت کردن لازم است، اما اگر در مورد برنامه هایت به نتیجه رسیده ای، با اعتماد به نفس کافی وارد عملی شو . تشویقی در انتظارت است که لایقشی هستی. در این ماه به خانه و خانواده انت اهمیت بیشتری بده و از زندگی و تک تک لحظات آن به بهترین نحو استفاده کن. شک و تردید را کناربگذار و سعی کن با اطرافیانت، با اعتماد و یکدلی برخورد کن تا از مزایای زندگی زیر چتراعتماد، بهره مند شوی.

آذر

فعالیتهای گروهی باعث شادابی ات می شوند؛ پس در آنها شرکت کن. زندگی را هر جوری بگیری، همان جور پیش میرود. اگر میخواهی در کارهایت موفق بشوی، بهتر است قدم هایت را با توجه به تواناییها و مهارت هایت برداری. برای درسی خواندن به صورت برنامه ریزی شده هیچ وقت دیر نیست. اگر در حال تحصیل هستی و احساسی میکنی عقب افتاده ای، هرچه زودتر با یک مشاور تحصیلی صحبت کن و درس خواندنت را طبق برنامه انجام بده. گاهی اوقات زمانی طول میکشد تا خواسته ها و آرزوهایت برآورده شوند. مهم این است که باور داشته باشی که کائنات آرزوهای ما را به صورت مستقیم در اختیارما نمیگذارد، بلکه آنها را به شکل فرصتهایی برای تلاش کردن و موفق شدن در مقابل ما قرار میدهد. تا میتوانی پنهان کاری را کنار بگذار خورشید هیچ وقت تا ابد در زیر ابر باقی نمی ماند و بالاخره هر رازی یک روز آشکار خواهد شد. برای زدن حرفهای مهم به زمان و مکان دقت داشته باش و بدون مقدمه سازی هیچ حرفی نزن . تا میتوانی با زبان خوش با اطرافیانت صحبت کن؛ چرا که نتیجه آن درابتدا آرامشی خودت است. بهتر است گذشته منفی را به کلی فراموشی کنی تا آسایش را هم به خود و هم به دیگران هدیه کنی.

دی

خودت را به امواج زندگی بسپار و بگذار روزگار تو را به جایی که میخواهند، ببرد. اینده روشنی در انتظارتوست. با احترامی که به اطرافیانت می گذاری، میتوانی در قلب دیگران جا داشته باشی، ورزش کردن به هرشکلی مهم است؛ چون به سلامتی جسم و روحات کمک زیادی میکند. در کارهای گروهی شرکت کن و از ارتباط با دیگران و مخصوصا خانواده ات لذت ببر مراقب باش دیگران روی اعصابت تاثیر نگذارند؛ زیرا کارهای زیادی داری که باید روی انها تمرکز داشته باشی. اگر شرایط برای یک معامله سودمند برایت پیش آمد، هنگام انجام دادن معامله با شخصی باتجربه ای مشورت کن تا ضرر نکنی و پشیمان نشوی، امسال باید تنبلی را کناربگذاری و بیشتر فعالیت داشته باشی، اگر محصل هستی، از همه فرصت هایت نهایت استفاده را بکن. فراموش نکن به زودی امتحانات شروع می شود و باید نتیجه یک سال درس خواندن را ببینی، اگر مسائلی به وجود آمده که خاطرات را مکدار کرده، بهتر است یا یک مشاور یا دوست با تجربه صحبت کرده و راه حلی برای آن پیدا کنی.

بهمن

امسال پیشرفت بسیاری خواهی کرد و موقعیتهای خوبی برایت پیش میآید؛ حواست جمع باشد تا آنها را از دست ندهی. سعی کن خودت را کنترل کنی و زود از کوره در نروی. آدمهای حسودی را در اطرافت می شناسی؛ سعی کن با آنها دمخور نباشی تا کمتر آسیب ببینی. اگر با خانواده ات در مسئله ای به سوءتفاهم رسیده ای، سریع در پی ازبین بردن آن باش و اگر لازم است توضیحی بدهی، حتما این کار را بکن. انتظار نداشته باش که همه تو را درک کنند و بفهمند؛ گاهی هم تو خودت را جای دیگران بگذار و سعی کن از دریچه نگاه آنها به اطرافت توجه کنی. تازگی ها روزهایت کسل کننده شده است؛ باید به دنبال علاقه مندی هایت باش و با ایدهها و افکار جدید، روزهایت را شروع کنی. در هنگام خرید کردن مراقب پول خرج کردن هایت باش تا آخر ماه کم نیاوری، دکوراسیون خانه ات را تغییر بده تا کمی روحیه ات را بالا ببری. استعدادهایت را نادیده نگیرو به دنبال شکوفایی آنها باش. برای اینکه بتوانی در هر کاری موفق شوی، اولی باید بدانی که هرکاری قاعده و قانونی دارد و لازم است از راهش وارد شوی.

اسفند

این روزها مانند ستاره می درخشی و در این فصلی هر روز شاد و سرحالی خواهی بود. تازگی ها یاد گرفته ای که نسبت به دنیای اطرافت نگرشی بهتری داشته باشی و توقع ات را از اطرافیانت کم کنی. برای انجام دادن کارهایت احتیاج به قدرت و انگیزه داری تا بتوانی کارهایت را به خوبی انجام بدهی و از عهده همه آنها بر بیایی. خیلی وقتها کارها براساسی برنامهر یزی هایت پیشی نمی روند؛ اما هیچ اشکالی ندارد. زندگی را سخت نگیر تا مشکلی خاصی برایت پیش نیاید. نسبت به همسر و اطرافیانت مسئولیتهای زیادی به عهده داری؛ آنها را فراموش نکن و سعی کن به آنها عمل کنی. در این چند ماه مسئولیت های جدیدی هم برعهده ات گذاشته میشود؛ نهایت سعی ات را بکن تا بهترین نتیجه را بگیری . به زودی دوستی پیدا میکنی که با او احساسی نزدیکی زیادی خواهی کرد؛ اما مراقب باش که بیش ازحد به کسی اعتماد نکنی و رازهایت را با هر کسی درمیان نگذاری تا پشیمان نشوی. پدرو مادرت خیرخواه تو هستند و هرگز برای تو بد نمیخواهند؛ به نصیحت هایشان گوش بده و به ان ها احترام بگذار

فال موفقیت ، فال نیمه دوم شهریور ، فال نیمه دوم شهریور ۹۶ ، فال هفتگی موفقیت ، فال موفقیت آریاهوم ، فال مجله موفقیت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =