عکس پروفایل جدید

جرئیات سقوط تله کابین رامسر

0 0

جرئیات سقوط تله کابین رامسر , حوادث

سقوط تله کابین رامسر امروز ساعت ۱۲:۲۰ رخ داد که در پی آن ۷ نفر مصدوم شدند. جانشین فرمانده انتظامی رامسر مرگ دو سرنشین تله کابین را تکذیب کرد.

سقوط تله کابین رامسر

شاهین فتحی از سقوط تله کابین رامسر خبر داد و گفت:ساعت ۱۲:۲۰ امروز دو کابین تله کابین رامسر سقوط کرد که در پی این اتفاق ۷ نفر مصدوم شدند.

مطالب مرتبط

معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر در ادامه عنوان کرد:۳ نفر از مصدومان این حادثه توسط آمبولانس های استان مازندران و گیلان به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی درمورد اینکه آیا این حادثه کشته داشته است یا خیر؟ گفت:هنوز گزارش تایید شده ای مبنی بر اینکه این حادثه مورد فوتی داشته باشد، اعلام نشده است.

جرئیات سقوط تله کابین رامسر , حوادث

تله کابین رامسر

اسامی مجروحان حادثه تله کابین رامسر:

رضوانه رستگاری۳۷ساله
بهنام توحیدی۱۷ساله
محمدامین مداحی۱۷ساله
شایان مداحی۲۳ساله
فرنازنظریه۲۳ ساله
بهاره توحیدی۲۳ساله
محمدتوحیدی۵۲ ساله

تکذیب خبر سقوط و مرگ دو نفر در تله کابین رامسر

سرهنگ ساجدی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان رامسر خبر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص سقوط تله کابین و مرگ دو سرنشین آن را تکذیب کرد.

وی با اشاره به جزئیات این خبر ، گفت :دقایقی پیش به علت نقص فنی در کابل و سیم ارتباطی تله کابین رامسر، یکی از کابین ها با ۴ سرنشین دچار سانحه شد و پس از خروج از ریل به سمت پایین خم شد و در پی آن سرنشینان آن دچار مصدومیت شدند.

با وقوع این حادثه ۴ سرنشین این کابین که دچار جراحت شده بودند با حضور به موقع عوامل امداد ونجات و اورژانس در صحنه سریعا به مرکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ ساجدی در پایان ضمن تکذیب خبر مرگ دو سرنشین در این حادثه از رسانه های مجازی و کاربران شبکه های اجتماعی خواست قبل از انتشار هرگونه خبر نسبت به بررسی صحت و سقم خبر اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =