صفحه اصلی ورزش اخبار ورزشی بستری شدن مهدی رحمتی در بیمارستان

بستری شدن مهدی رحمتی در بیمارستان

0 خواندن ثانیه
۰
0
4

مهدی رحمتی به دلیل مشکل سنگ کلیه مدتی حتی نمی توانسته بخوابد تا اینکه سرانجام کارش به بیمارستان کشیده است.

بستری شدن مهدی رحمتی در بیمارستان

مهدی رحمتی دروازه بان اخراجی استقلال ، وضعیت مبهمی دارد. در تیم کسی نمی داند او برمی گردد یا نه؟ حتی از بازیکنان هم که می پرسید، چیزی نمی دانند و می گویند بی خبرند. رحمتی زیاد در انظار عمومی هم ظاهر نمی شود.

فقط در مراسم تاسوعای حسینی و در هیئت یکی از مداحان معروف بود که حاضران مهدی را دیدند. او مثل دیگران برای عزاداری رفته بود اما شبیه به همیشه نبود. انگار مهدی در مدت کوتاهی، چند سال پیرتر شده بود. حاضران از یکدیگر می پرسیدند آیا برای رحمتی اتفاقی افتاده است؟ آیا دوری از استقلال، این گونه او را پژمرده کرده است؟

کنکاش های ما در این زمینه اما خیلی زود به نتیجه رسید. مهدی رحمتی در هفته های گذشته حال و روز مساعدی نداشته و حتی کارش به بیمارستان کشیده بود. او چند شب از درد زیاد نخوابید و این مسئله باعث شد تا سرانجام به بیمارستان منتقلش کنند. ماجرا از روزی شروع شد که او در سمت راست دل خود احساس درد شدیدی کرد.

رحمتی ابتدا تصور می کرد یک درد ساده است ولی درد رفته رفته بیشتر و بیشتر شد. پس از انجام آزمایش ها مشخص شد این بازیکن با مشکلات دیگری روبه روست. این طور به گوش مان رسید که مشکل اصلی او، سنگ کلیه بوده و به همین دلیل مدتی حتی نمی توانسته بخوابد تا اینکه سرانجام کارش به بیمارستان کشید.

بستری شدن مهدی رحمتی در بیمارستان , اخبار ورزشی

وضعیت جسمی و روحی مهدی رحمتی

این مشکل به اضافه اتفاقاتی که در استقلال برای مهدی افتاد باعث شد تا چند هفته بسیار تلخ را در استقلال داشته باشد. او همچنین درگیری خیابانی با چند هوادار داشت که باعث شد تا همه شاهد ورم های عجیب و چنگ های اطراف چشمش باشند.

گویا رحمتی به خاطر این اتفاقات به شدت تحت فشار بود و حتی باعث شد تا کاهش وزن عجیب و شدیدی داشته باشد. او به شکل بی سابقه ای لاغر شده و البته حالا استایلش بیشتر به فوتبالیست ها می خورد!

رحمتی در مراسم سوگواری سالار شهیدان ترجیح داد از همه دور بماند و چیزی نه درباره استقلال بگوید و نه درباره کاهش وزن شدیدش. هیچ کس از وضعیت این بازیکن اطلاعی ندارد و نمی داند در نهایت شرایطش با استقلال چطور خواهد شد.

رحمتی گویا هفته گذشته ۴۸ ساعت در بیمارستان بستری بود و پس از مداوای اولیه، مشکلی برای شروع تمریناتش ندارد. او این روزها به صورت انفرادی تمرین می کند تا ببیند باشگاه استقلال در نهایت چه تصمیمی برای او می گیرد. با یک تصمیم عجیب، سال گذشته استقلال قرارداد رحمتی را یک سال دیگر هم تمدید کرد تا حالا به شدت نگران وضعیت او و قراردادش باشند.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در اخبار ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 13 =

*

بررسی

عکس جدید مهسا کاشف بازیگر سریال آنام!

مهسا کاشف بازیگر کشورمان این روزها در سریال آنام به نقش آفرینی پرداخته است. عکس جدید مهسا …