پورتال خبری تفریحی

تیپ عجیب خراطها برای کنسرت جدیدش

0 0

تیپ عجیب خراطها برای کنسرت جدیدش

مجید خراطها تِم عجیبی را برای کنسرت جدیدش در تهران در نظر گرفته و از همه حضار و دوستدارانش خواسته با لباسی خاص در این کنسرت حاضر شوند.
هفته نامه تماشاگران امروز: مجید خراطها تِم عجیبی را برای کنسرت جدیدش در تهران در نظر گرفته و از همه حضار و دوستدارانش خواسته با لباسی خاص در این کنسرت حاضر شوند. خراطها خواسته آقایان با کت و شلوار و خانم ها با شال آبی یا سفید در این کنسرت حاضر شوند! خراطها هیچ توضیح دیگری در این باره نداده و مشخص نیست در کنسرت او در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی چه اتفاقی قرار است بیفتد.

حضور «جیمی جامپ»های ایرانی از جمله اتفاقات همیشه ثابت در کنسرت مجید خراطهاست و همین باعث شده زمانی که این خواننده قرار است در تهران روی صحنه برود، تعداد زیادی از مسئولان حفظ امنیت سالن، در جلوی استیج این خواننده حضور داشته باشند.

تیپ عجیب خراطها برای کنسرت جدیدش , دنیای موسیقی
جیمی جامپ ها از شب قبل از اجرای این خواننده با انتشار نقشه های احتمالی پریدن شان روی صحنه و در آغوش گرفتن خواننده محبوب شان، دردسر مسئولان سالن را بیشتر می کنند و همین باعث شده این کنسرت ها همیشه دستخوش اتفاقات و اخبار عجیب و غریبی باشند. سال هاست بین طرفداران این خواننده و هواداران «بابک جهانبخش» بر سر لقب «سلطان احساس» جنگ و جدال های تندی بوده و هست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =