صفحه اصلی مجله موفقیت فال موفقیت فال موفقیت نیمه دوم آبان ماه ۹۶

فال موفقیت نیمه دوم آبان ماه ۹۶

21 خواندن ثانیه
۰
0
0

 فال موفقیت متولیدین فروردین ماه

خودت میدانی که هر چیزی بهایی دارد که برای به دست آوردن آن باید پرداخت شود؛ چشمانت را خوب بازکن تا برای هرچیز بیش از بهایش نپردازی: مراقب خرج کردن هایت باش تا بیش از حد ولخرجی نکنی و فراموش هم نکن که صرفه جویی با خساسات فرق میکند. معمولا ترجیح میدهی که خودت مسائل را به تنهای حل کنی و دوست هم نداری از کسی کمک بگیری، اما بعضی وقتها مشورت با افراد باتجریه، به خصوص والدینت، شرایط را ساده تر میکند. اگر به دنبال تغییرشغل هستی، به کاری روی بیاورکه به آن علاقه داشته باشی، پیشرفت کردن خیلی سخت نیست و تمام جنبه های آن به خودت بستگی دارد. ممکن است بر سر دوراهی قرار بگیری، اما نگران نباشی چون با کمک فکری دوستی، تصمیم درست را می گیری و خیالت راحت می شود. در معامله های بزرگ مراقب باش، چون شاید با یک حرکت اشتباه، ضرر زیادی بکنی، به ورزش رو بیاور و حتی اگر نمیتوانی به باشگاه بروی، سعی کن حداقل پیاده روی داشته باشی، گر ههای کاری ات با کمک دوستی از بین میرود؛ برای قدردانی با خرید هدیه ای از او تشکر کن.

 فال موفقیت متولیدین اردیبهشت ماه

باید شکستها را پذیرفت و به فکر دوباره برخاستن بود؛ آنچه اهمیت دارد این است که بعد از شکست باید چطور ادامه داد. نباید حسرت بخوری ودیگران را هم متهم نکن و هرچه سریع تر برای بهبود شرایط دست به کار شو ، همیشه زمان برای جبران کردن خیلی چیزها وجود ندارد؛ پس کار امروز را به فردانیانداز تا عقب نمانی، فرد خوش سخنی هستی و فصاحت کلام نقطه قوت شخصیت توسست؛ اما مراقبه باش که در نظر دیگران فرد چرب زبانی دیده نشوی. به قول و قرارهایت پایبند باشی و سعی کن عهد شکنی نکنی چون ممکن است دوستانت راازدست بدهی، به سادگی از میدان به در نرواگر لازم میبینی، چندین بار مسیرت را عوض کن. شاید سخت باشد که از اول شروع کنی، اما با قدرت و اعتماد به نفسی که داری، درنهایت به نتیجه مورد نظارت می رسی. دوستی از تو کمک میخواهد؛ اگر میتوانی، کوتاهی نکن و سعی کن او را یاری کنی، تغییر دکوراسیون محل زندگی یا کارت میتواند روی روحیه ات اثر مثبتی بگذارد. سعی کن با حداقل امکانات این تغییرات را اعمال کنی

 فال موفقیت متولیدین خرداد ماه

تولدت مبارک. اگر دوستت داری در کلاسی ثبت نام کنی، حتما این کار را بکن تا در زندگی ات پیشرفت داشته باشی، اجازه نده کسانی که مخالف با عقاید تو هستند، روی تو اثر بگذارند. در کارهایت توکل برخداوند داشته باش تا گره های زندگیات گشوده شوند. شجاع باش و با ترس هایت روبه رو شو آنگاه خواهی دید که تو آنها را بیش از حد بزرگ کرده بودی، به زندگیات بیشتر توجه داشته باش و اجاه نده ، که نگرش منفی اطرافیانت برتو غلبه کند. امسال برایت موقعیتهای سرمایه گذاری | خوبی به وجود می آید؛ تمام جوانب را با دقت بررسی کرده و بعد اقدام کن. وقتی که شش ماه از سال گذشت، ببین به هدفها و برنامه هایی که دراول سال برای ۔ خودت ریخته بودی، رسیده ای یانه ! از تعطیلات پایان هفته برای استراحت نهایت استفاده را ببر و چون بعد از آن باید دوباره بر سرزندگی روزمره ات برگرد قرار نیست .
تمام روز را کارکنی پس گاهی بعد از چند ساعت کار، برای خودت زنگ تفریح کوتاهی بگذار تولد یا جشنی برپا میشود؛ حتما درآن شرکت کن و ساعات خوشی  را بگذران .

 فال موفقیت متولیدین تیر ماه

شخصی باهوش و با اعتماد به نفس هستی و هرروز صبح روزت را با انرژی و شجاعت شروع میکنی. از لحاظ ذهنی حافظه ای قوی داری که این حافظه در کنار مهارت های فنی ات باعث میشود در حرفه ات پیشرفت کنی. رفتارهای تند و عصبی را کناربگذار و از کاری که تو را وارد رکود کرده و بر روحیهات اثر منفی دارد، کناره بگیر در پایان تابستان اوضاع اقتصادی ات بهتر میشود و میتوانی پس اندازی داشته باشی، سعی کن در انجام و رسیدگی به مسئولیت هایی که به عهده داری ، دقت بیشتری داشته باشی. اگر ازدواج کرده ای، از همسرت برای گرفتن تصمیمات بزرگ زندگی ات کمک بگیرد چون همکاری با او و حمایت عاطفی او هرروز زندگی را برایت لذت بخش میکند. برنامه مسافرتی که مدت ها بود منتظرش بودی، جور میشود و سفری خوش را به همراه همسفرانت تجربه خواهی کرد. اگر میتوانی خانواده و عزیزانت را به خانه ات دعوت کن و ساعت هایی به یادماندنی را با آنها بگذران. در مسیر زندگی ات برسر دوراهی قرار میگیری، آگاهانه پیش برو۔ اگر مبنا و اساسی زندگیات کار شده بهتر است کمی بیشتر به زندگی شخصی خودت بررسی.

 فال موفقیت متولیدین مرداد ماه

در چند ماه گذشته چیزهای زیادی را گم کرد ه ای و باید بیشت رازپیش مراقب باشی و از أموالت محافظت کنی، از این به بعد در پولی قرضی دادن به دیگران احتیاط کن . امسال برای کارهایی که باید انجام دهی و وقت و انرژی ای که میگذاری نیاز به همفکری با یک مشاور خوب داری که بتواند تو را راهنمایی کند؛ البته در اکثر موارد خودت به تنهایی میتوانی مشکلاتت را رفع کنی، پس خودت را دست کم نگیر این پاییز را هر روز با امید و شور و شوق شروع کرده ای؛ اگر بتوانی همینطور ادامه بدهی پایان سال به موفقیت های زیادی خواهی رسید. مثبت اندیشی خوب است، فقط حواست باشد که مثبت اندیشی را از سهل انگاری تمیزدهی و کارهای غیرمنطقی را که باعث شکست می شود، انجام ندهی آخرهفته که تعطیل هستی، در خانه بمان و یک فضای دلچسب و راحت برای خانوادهات درست کن، برای حل هر بحرانی که تاکنون به سراغت آمده. یک برنامه دقیقی داشته باشی و براساس نقشه های عاقلانه پیش برو این را دیگر میدانی که هرچه منطقی تر برخوردکنی، همه چیز به نفعت تمام میشود.

 فال موفقیت  متولیدین شهریور ماه

بعضیها را نادیده گرفته ای. آن افکار و ایده هایی را که به نظرت عملی هستند. دنبال کن و خودت را تسلیم شرایط نکن. افراد لجبازی را که دوروبرت هستند. نادیده بگیر وبی خیال از کنارشان بگذر. روزهای سخت به زودی می گذرند و روزهای شاد منتظرت هستند. بعضی ها را به سختی میتوانی درمورد مسئله ای قانع کنی؛ اما فراموش نکن که صلح بهتر از جنگ است و حتی اگر جنگیدن تنها راه ممکن به نظارت می رسد، سعی کن دراین بین احترام و ملایمت را فراموش نکنی، کمی رفتارت را تغییر بده و سعی کن که در رفتارهایت نهایت تواضع را از خودت نشان بدهی، از امروز روی روابط خودت و نزدیکانت کارکن و اگر بین تو و بعضی ها دلخوری هست، سعی کن آنها را از بین ببری تا آینده ات روشن شود. آرام باش و هرکاری را که برای بهترکردن فضای زندگی ات از دستت برمیآید، انجام بده. آرام بودن و برقرارکردن آرامش در فضای خانه باعث می شود که همه اهل خانه به آرامش روحی برسند.

 فال موفقیت متولیدین مهر

نگران نباش، چون به زودی همه چیز تغییر میکند و کافی است که به خودت کمی زمان بدهی تا همه چیز همانی بشود که مدتها در انتظارش بودی. دوست جدیدی وارد زندگی ات می شود که میتواند تاثیر زیادی برروی تو داشته باشد. در این هفته تمام تمرکزیت را روی کارت بگذار و انرژی ات را صرف درست انجام دادن کارهایت کن. زندگی عاطفی ات را نادیده نگیر و برای رابطه ات بیشتر وقت بگذار ، افراد سودجو دوروبرت هستند که بابی محلی کردن به آنها میتوانی خودت را از تیر زهرآگینشان دورکنی، سعی کن وقت بیشتری را با خانواده است بگذرانی، تنها بودن خوب است امانه بیشتر از چند روز یک بار دیگر هدف هایت را بررسی کرده و برای رسیدن به آنها برنامه ریزی کن، هنگامی که میخواهی کسی را متقاعد کنی، سعی کن این کار را با آرامش انجام دهی تا دلخوری پیش نیاید. صدقه دادن را فراموش نکن، کدورتی میان تو و یکی از اطرافیانت پیش آمده که اگرتا الان آن را برطرف نکرده و با طرف مقابلت آشتی نکرده ای بهتر است از فرصت استفاده کرده و کینه ها را از خود دورکنی، فراموش نکن احترام به دیگران اولین قدم برای عزیزشدن است.

 فال موفقیت متولیدین آبان ماه

کاری را که هنوز زمانش نرسیده، انجام نده، یک فصل خوب و روشن دیگر در راه است؛ پس فرصت کشف حقایق را به خودت و خانواده ات بده. شخصی وارد زندگیات می شود که روزهای شیرین را برایت به همراه می آورد. قدر این آرامش فکری را بدان و خودت را از خاطرات تلخ دور نگه دارد به زودی ملاقات های مهمی برایت پیش میآید؛ فرصت را از دست نده، چون در این ملاقاتها ممکن است. به سود خوبی برسی، شاید کمی اوضاع مالیات به هم بریزد، اما نگران نباش، چون زیاد در این وضعیت نمیمانی. فرد مهربان ودلسوزی هستی؛ بهتر است که کمی بیشتر به خودت و زندگی ات فکر کنی و روی هدف هایت متمرکز شو. برای آرامشی خانواده ات هرکاری که میتوانی، انجام بده. کمی ساده تر بیندیش و ذهنیت را در آرامش نگه دار والدین خوبی داری که به تودلگرمی میدهند؛ ارتباطات را با آنها بیشترکن. در این ماه روزهای متفاوتی خواهی داشت؛ سعی کن به مسائل نگران کننده فکر نکنی، چون خداوند همیشه یاری ات میکند. دوستی از تو تقاضایی دارد؛ تردید را کناربگذار و تا میتوانی تنهایش نگذار.

 فال موفقیت متولیدین آذر ماه

فرد عجولی هستی و دوست داری که همه کارها در یک چشم برهم زدن درست بشود. اما این کارممکن نیست. صبور باش و به تمام جوانب بیندیش. منتظر غافلگیری دلپذیری از سوی شریک زندگی ات باش ، چون کاری میکند که باعث خوشحالی ات می شود. ذهنت را برای کارهای مثبت باز نگه دار و تردید و شک را در تصمیم گیری ات. کناربگذار: رازهایت را با کسی درمیان نگذار، چون هر کسی قابل اعتماد نیست. در کارهای گروهی بیشتر شرکت کن و بیشتر در جامعه باش تا بتوانی از انرژی جمع برای بهترشدن حال خودت استفاده کنی. در محیط کاری ات خبرهای خوبی که ترفیع هم میتواند یکی از آنها باشد. کمی در عملی کردن تصمیم هایت تعلل می کنی؛ فراموش نکن سستی کردن در کارها تو را از مسیر اصلی رسیدن به موفقیت بازمی دارد. اگر وقتت را بیهوده نگذرانی و تلاش خود را در جهت صحیح به کاربندی، سریع تر به آرزوهایت خواهی رسید. مدتی است دوستان با وفایت را کنارگذاشته ای ودیگر مثل سابق با آنها ارتباط نداری، فراموش نکن دوست خوب در روزهای سخت زندگی میتواند تو را به ادامه راه زندگی امیدوارتر کند.

 فال موفقیت متولیدین دی ماه

برای حل مسئله ای که در ذهن داری، باید ذهنت را بازکنی و با دید دیگری به مسئله نگاه کنی، دوست داری که پیشرفت کنی و این واقعا قابل تحسین وستایش است، اما خودت را بیش از اندازه به دردسر نینداز و برای زندگی شخصی ات نیز زمان بگذار این هفته حسابی درگیر کارهای اجتماعی ات خواهی بود؛ شاید آنقدر مشغول شوی که وقت کافی برای رسیدن به وظایف و مسئولیتهای فردی ات نداشته باشی، برای اینکه کاری را درست انجام بدهی، باید صبور باشی و برایش زمان بگذاری؛ هیچ کاری با یک چشم برهم زدن درست نمی شود. امیدواریاش و در هر کاری بر خداوند توکل داشته باش. مورد انتقاد قرار میگیری و زود از کورهٔ در می روی و دوست نداری کسی تو را نقد کند. اگر میبینی کارهای عقب افتاده داری، سریع تر به آنها رسیدگی کن و روی کارهایت تمرکز داشته باش تا ا زرقیبانت عقب نمانی. به هدفهایی که گذاشته ای بیشتر توجه داشته باش و همه چیز را به حساب بدشانسی ات نگذار اگر برای موضوعات مالی ات برنامه ریزی کرده ای، انتظار گرفتن نتیجه زودهنگام را نداشته باش؛ چون ممکن است تا رسیدن به نتیجه مدتی مجبورباشی سختی هایی را تحمل کنی۔

 فال موفقیت متولیدین بهمن ماه

قهرمان زندگی ات، خودت هستی:؛ پس منتظر کسی دیگری نباش ، زندگی کردن یک هنر است و احتیاج به مهارتها و قابلیت هایی دارد. برای طراحی برنامه ها و هدفهایت با بزرگترها مشورت کن تا اشتباه و پشیمانی ات کمتر باشد. فرد بلند پروازی هستی، اما بیشتر از حد خودت قدم بر ندار ماه های سختی را گذراندی و هرروز مشکلاتی داشتی که باید با حواسی جمعی از آنها می گذاشتی. فراموشی نکن که زمان عامل مهمی برای موفقیت است و توبه دلیل ناهماهنگی زمانی در کارهایت، درگیر مسائلی شده ای. به نفعت است که در ابتدای روز برنامه های کوتاه مدت و ساعتی داشته باشی تا آخرشب، خیالت راحت باشد. آدم خوش شانسی هستی که هروقت به کمک و یاری دیگران نیاز داری، همه به تو جواب مثبت میدهند و به یاری تو می آیند. کاری به کار و زندگی دیگران نداشته باش و بدان که هرچه سرت به زندگی خودت باشد، برایت بهتر است و آرامش بیشتری خواهی داشت. قوی باشی و روی پای خودت بایست تاکسی تو را آدم بی عرضه ای نداند. در مقابلی ناملایمات از خودت واکنش های شدید نشان نده و تا میتوانی وارد جزئیات نشو که قضیه به درازا میکشد.

 فال موفقیت  متولیدین اسفند ماه

گذشته تمام شده و دیگر برگشتی ندارد؛ بهتر است در زمان حال زندگی کنی و کارهای خوب و مفیدی انجام بدهی تا آیندهات روشن باشد. اگر موضوعی تو را درگیر خودش کرده، بهتر است خیلی واضح و صمیمانه این موضوع را به طرف مقابلت توضیح بدهی، زیرا مشخص نکردن حد و مرزها همیشه باعث ازبین رفتن ارزش ها و احترام ها می شود. فردی هستی که بعضی وقتها دوست داری برای مدتی درعالم رویا و فکر و خیالی فروبروی، اما مراقب باشی که رویاهایت تو را از دنیای واقعیت جدا نکند. اطرافیانت از تو انتظاراتی دارند که باید آنها را برآورده کنی، میتوانی مسائلت رابا افراد خانوادهات درمیان بگذاری؛ شاید آنها راهی برایت داشته باشند و تو را از سرگردانی نجات بدهند. مدتی است که به دلیل سهل انگاری، از کارهای مهم زندگی ات دورافتاده ای و به همین دلیل خود را در فشار روحی حس می کنی، خودت را پریشان نکن و از هم اکنون برای رسیدگی به کارها برنامه ریزی کن و موضوعات بی اهمیت را هم نادیده بگیرد برای انجام هر کاری حد تواناییها و استعدادهایت را درنظر بگی رتا هم کارهایت را عالی انجام بدهی و هم شادابی ات راازدست ندهی.

————- فال موفقیت نیمه اول آذرماه ۹۶  ——-

فال موفقیت ، فال مجله موفقیت ، فال موفقیت آبان ماه ۹۶ ، فال ماه موفقیت فال هفتگی موفقیت

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در فال موفقیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

*

بررسی

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق

آهنگ هوروش بند لیلی بی عشق دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام لیلی بی عشق Download New Song…