عکس پروفایل جدید

جزئیات حکم پزشک عباس کیارستمی

0 1

وکیل مدافع خانواده مرحوم کیارستمی با اعلام جزئیات پرونده رسیدگی به حکم پزشک عباس کیارستمی در مورد حکم نهایی را گفت.

جزئیات حکم پزشک عباس کیارستمی

شعبه ۱۰۴۴ مجتمع قضایی شهید قدوسی تهران، پزشک معالج مرحوم عباس کیارستمی کارگردان برجسته سینمای ایران و جهان را به پرداخت دیه محکوم کرد.مانوش منوچهری وکیل مدافع خانواده مرحوم کیارستمی با اعلام این خبر گفت:دادگاه رأی را صادر کرده اما هنوز ابلاغ نکرده است.

جزئیات حکم پزشک عباس کیارستمی , اخبار فرهنگ وهنر

پزشک عباس کیارستمی به پرداخت دیه محکوم شد

این وکیل دادگستری اضافه کرد:بنابر اعلام قاضی دادگاه، پزشک معالج مرحوم کیارستمی به پرداخت پنج درصد دیه کامل محکوم شده است و احتمالاً تا پایان هفته جاری، حکم به ما ابلاغ می شود.

منوچهری تصریح کرد:خانواده مرحوم کیارستمی در این شکایت به دنبال گرفتن دیه یا موارد دیگر نبودند بلکه می خواستند گزارشی از مدت زمانی که مرحوم کیارستمی در بیمارستان جم بستری بود، اعلام شود اما تا این لحظه به این نتیجه نرسیدیم.

وکیل مدافع خانواده مرحوم کیارستمی با بیان اینکه بارها اعلام کردیم از نحوه رسیدگی ها و کارشناسی ها در کمیسیون های پزشکی قانونی رضایت نداشتیم، اظهار کرد:برای اینکه بتوانیم گزارشی از ایامی که آن مرحوم در بیمارستان بستری بود دریافت کنیم، نهادهای دیگر قول ارائه گزارش را داده بودند.اما فعلاً کاری انجام نداده اند.

دادگاه پزشک مرحوم عباس کیارستمی ، ۱۵ آبان جاری در شعبه ۱۰۴۴ مجتمع قضایی شهید قدوسی برگزار شد. کیارستمی، ۱۴ تیر سال ۱۳۹۵ در پاریس درگذشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هشت =