صفحه اصلی اخبار حوادث سوزاندن و قتل دختر ۴ ساله با ماهی تابه توسط مادرش

سوزاندن و قتل دختر ۴ ساله با ماهی تابه توسط مادرش

0 خواندن ثانیه
۰
0
7

مادر بیرحم قصد داشت به هر قیمتی کودک خردسالی را که از همسر سابق او بود از زندگی جدیدش حذف کند برای همین با سوزاندن دختر ۴ ساله اش او را به قتل رساند.

سوزاندن و قتل دختر ۴ ساله

یکی از اخبار دلخراش مربوط به جنایات خانوادگی خبر ناراحت کننده قتل دختر بچه ۴ ساله ای بود که مادرش برای حذف او از زندگی خود دست به کار باورنکردنی زد و با نشاندن کودک خردسال خود داخل ماهیتابه داغ نقشه شوم خود را اجرا کرد.سوزاندن و قتل دختر 4 ساله با ماهی تابه توسط مادرش , حوادث

نشاندن دختربچه خردسال داخل ماهی تابه برای سوزاندنش توسط مادر بیرحم

سوزاندن و قتل دختربچه خردسال توسط مادرش با ماهی تابه داغ

حادثه دلخراشی در حیدرآباد شوک بزرگی بود به سازمان حمایت از حقوق کودکان ؛ کودک خردسال که تنها ۴ سال داشت به دست مادرش و به روشی بیرحمانه به قتل رسیده بود.بر اساس گزارش ایندین تایمز مادری به زور دختر خردسال خود را داخل ماهی تابه ای داغ نشاند تا او را بکشد.
اثرات سوختگی شدید در بدن کودکی در حد دردناکی بود ولی کودک هنوز زنده بود برای همین مادر بیرحم به همراه همسر خود او را به یکی از اطبا خانگی رساندند و ادعا کردند که این کودک را کنار جاده دیده و برای کمک به او به آنجا آورده اند .
از قرار معلوم این دختر از همسر قبلی زن بیرحم بوده و او قصد داشته فرزند بیگناهش را از زندگی جدید خود حذف کند و برای همین دست به چنین جنایت زده . دختربچه خردسال بعد از چند ساعت رنج جان خود را از دست داده و زن بیرحم نیز تحویل قانون داده شد تا بعد از بررسی های نهایی حکم قصاص برای او اجرا شود.

مطالب مرتبط :

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط admin
بارگذاری در حوادث

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + پانزده =

*

بررسی

چطور میتوان وابستگی به گوشی را کمتر کرد؟

وابستگی به گوشی های هوشمند امروزه در اکثر افراد دیده میشود, طوری که نمیتوانند حتی یک دقیقه…